Matchändringar - Västmanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 4 Dam Västmanland
2021-05-25 19:00 Barkarö SK Dam - Gideonsbergs IF Dam U 2021-05-06 14:41
2021-06-24 19:00 Barkarö SK Dam - Forsby FF U 2021-05-10 12:10
F15 DM 2021
2021-05-16 12:00 Västerås BK 30 F15 - Irsta IF F15U 2021-05-04 15:34
2021-05-22 11:00 Gideonsbergs IF F06 - Irsta IF F15U 2021-05-10 09:23
Flick 9m9 Grön vår Västmanland
2021-05-16 13:00 Romfartuna GIF F07/08 - Västerås IK F08 2021-05-04 14:17
2021-05-22 11:00 Barkarö SK F08 - Kungsör BK F07/08 2021-05-05 21:33
2021-05-30 15:00 Barkarö SK F08 - Skiljebo SK F08 2021-05-05 21:34
2021-06-05 11:00 Västerås IK F08 - Barkarö SK F08 2021-05-05 14:13
2021-06-12 11:00 Barkarö SK F08 - Irsta IF F13U 2021-05-05 21:35
2021-06-20 13:00 Romfartuna GIF F07/08 - Skultuna IS/Västerfärnebo AIK 2021-05-05 12:05
Flick 7m7 Svart Vår Västmanland
2021-05-07 17:45 (Inställd) Barkarö SK F09 - Gideonsbergs IF F09 2021-05-04 08:05
Flick 7m7 Röd Vår Västmanland
2021-05-16 16:00 (Inställd) Romfartuna GIF Västerås F09 - Götlunda IF F0811 2021-05-06 19:41
2021-05-29 10:00 Forsby FF 1 - Västanfors IF FK F09 2021-05-09 17:17
2021-06-20 16:00 Romfartuna GIF Västerås F09 - Gideonsbergs IF F09 2021-05-06 19:39
Flick 7m7 Grön Vår Västmanland
2021-05-08 11:00 (Inställd) Arboga Södra IF F10-11 Svart - Kungsör BK f-11/12 2021-05-04 09:47
2021-05-09 11:00 (Inställd) Arboga Södra IF F10-11 Gul - Skiljebo SK F 11 Svart 2021-05-04 09:43
2021-05-22 10:00 Forsby FF , F-10/-11 - Västerås IK F11 2021-05-10 13:06
2021-05-22 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Svart - Romfartuna GIF Västerås F10 2021-05-04 09:48
2021-05-22 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Gul - Romfartuna GIF Västerås F11 2021-05-04 09:44
2021-05-29 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Gul - Irsta IF F11 2021-05-04 09:44
2021-06-05 10:00 Forsby FF , F-10/-11 - Gideonsbergs IF F11 2021-05-10 13:11
2021-06-05 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Svart - Skiljebo SK F 11 Svart 2021-05-04 09:48
2021-06-12 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Gul - Västanfors IF FK F10 2021-05-04 09:44
2021-06-19 10:00 Forsby FF , F-10/-11 - Arboga Södra IF F10-11 Gul 2021-05-10 13:13
2021-06-19 11:00 Arboga Södra IF F10-11 Svart - Romfartuna GIF Västerås F11 2021-05-04 09:48
Flick 9 år 5m5 gr1 vår Västamanland
2021-05-23 10:00 Barkarö SK F-12 Svart - Arboga Södra IF F12-13 Svart 2021-05-09 13:07
2021-06-06 10:00 Barkarö SK F-12 Svart - Västerås BK 30 F11/12 2021-05-09 13:08
2021-06-20 10:00 Barkarö SK F-12 Svart - Irsta IF Grön 2021-05-09 13:08
Flick 9 år 5m5 gr2 vår Västamanland
2021-06-06 10:00 Barkarö SK F-12 Röd - Sala FF F12/13 2021-05-09 13:05
2021-06-20 10:00 Barkarö SK F-12 Röd - Romfartuna GIF Västerås F12 2021-05-09 13:06
Flick 8 år 5m5 vår Västmanland
2021-05-23 10:00 Irsta IF F13 Vit - Gideonsbergs IF F13 Vit 2021-05-03 22:06
2021-05-23 11:00 Irsta IF F13 Grön - Gideonsbergs IF F13 Blå 2021-05-03 22:08
2021-05-29 10:00 Barkarö SK Röd - Irsta IF F13 Grön 2021-05-10 09:11
2021-05-29 11:30 Barkarö SK Blå - Irsta IF F13 Vit 2021-05-10 09:11
2021-06-06 10:00 Irsta IF F13 Vit - Sörstafors-Kolbäck FK F12-14 2021-05-03 22:10
2021-06-06 11:00 Irsta IF F13 Grön - Arboga Södra IF F12-13 Gul 2021-05-03 22:10
2021-06-13 10:00 Barkarö SK Röd - Gideonsbergs IF F13 Blå 2021-05-10 09:14
2021-06-13 11:30 Barkarö SK Blå - Skultuna IS F12/13 Svart 2021-05-10 09:14
2021-06-20 10:00 Irsta IF F13 Vit - Skiljebo SK F 13 Gul 2021-05-03 22:11
2021-06-20 13:00 Barkarö SK Blå - Sörstafors-Kolbäck FK F12-14 2021-05-10 09:15
Pojk 9m9 Svart gr1 vår Västmanland
2021-05-22 13:00 IK Franke P07 Vit/Barkarö SK 08 - Skiljebo SK P 07 Svart 2021-05-04 15:57
2021-06-05 13:00 IK Franke P07 Vit/Barkarö SK 08 - Irsta IF P07 Svart 2021-05-04 15:58
2021-06-19 10:00 IK Franke P07 Vit/Barkarö SK 08 - Västerås SK FK P07 Grön 2021-05-04 15:59
Pojk 9m9 Blå vår Västmanland
2021-05-16 13:30 (Inställd) Barkarö SK P08 - Skiljebo SK P 08 Blå 2021-05-05 09:19
Pojk 9m9 Grön vår Västmanland
2021-06-19 10:45 Barkarö SK P08 Grön - Hallstahammars SK FK P-08 2 2021-05-07 07:42
Pojk 7m7 Svart Vår Västmanland
2021-05-29 10:15 Skiljebo SK P 09 Vit - Kungsör BK p-09 2021-05-06 12:27
2021-05-30 10:15 Skiljebo SK P 09 Svart - Fagersta Södra IK P-09 Blå 2021-05-06 12:26
Pojk 7m7 Röd gr1 Vår Västmanland
2021-05-09 10:15 (Inställd) Skiljebo SK P 09 Gul - Västerås IK P10:3 2021-05-05 08:49
2021-05-23 09:45 Skiljebo SK P 09 Gul - Barkarö SK P10 2021-05-04 14:36
2021-06-05 09:30 Skiljebo SK P 09 Gul - Romfartuna GIF P10 2021-05-10 12:22
Pojk 7m7 Blå gr1 Vår Västmanland
2021-05-08 09:30 (Inställd) Skiljebo SK P 10 1 - Gideonsbergs IF P11 2021-05-04 16:55
2021-05-29 Tillberga IK Fotboll P11 - Irsta IF P10 2 2021-05-09 15:46
Pojk 7m7 Grön gr2 Vår Västmanland
2021-05-08 (Inställd) Köping FF P11Röd - Hallstahammars SK FK P-10 Röd 2021-05-03 23:03
Pojk 9 år 5m5 gr1 vår Västmanland
2021-05-22 09:00 Västerås SK FK P12 Grön - Skiljebo SK P 12 Röd 2021-05-09 22:44
2021-05-29 11:00 Barkarö SK P-12 Lag 3 - Arboga Södra IF P12 Lag3 2021-05-06 08:45
2021-06-05 09:00 Barkarö SK P-12 Lag 3 - FC Europe Juniors 2021-05-06 08:46
2021-06-19 09:00 Barkarö SK P-12 Lag 3 - Fagersta Södra IK P12 blå 2021-05-06 08:47
Pojk 9 år 5m5 gr2 vår Västmanland
2021-05-22 10:00 Västerås SK FK P12 Svart - Köping FF P12 Röd 2021-05-09 22:45
2021-05-22 11:00 Västerås SK FK P12 Vit - Kungsör BK p 12 2021-05-09 22:46
2021-05-23 13:00 Irsta IF P12 Grön - Skiljebo SK P 12 Svart 2021-05-10 06:23
2021-05-29 10:00 Barkarö SK P-12 Lag 1 - Arboga Södra IF P12 Lag1 2021-05-06 08:39
2021-06-06 13:00 Irsta IF P12 Grön - Surahammars FK P12 Vit 2021-05-09 14:49
2021-06-12 09:00 Barkarö SK P-12 Lag 1 - Rytterne IS PF 12-13 2021-05-06 08:41
2021-06-20 12:00 Irsta IF P12 Grön - Västerås SK FK P12 Svart 2021-05-09 14:52
Pojk 9 år 5m5 gr3 vår Västmanland
2021-05-23 12:00 Irsta IF P12 vit - Gideonsbergs IF P12 Blå 2021-05-10 06:23
2021-05-29 09:00 Barkarö SK P-12 Lag 2 - Västerås BK 30 P12 1 2021-05-06 08:43
2021-06-06 12:00 Irsta IF P12 vit - Fagersta Södra IK P12 vit 2021-05-09 14:45
2021-06-12 10:00 Barkarö SK P-12 Lag 2 - Skultuna IS Röd 2021-05-06 08:43
Pojk 8 år 5m5 gr1 vår Västmanland
2021-05-29 11:30 Barkarö SK Röd - Skiljebo SK P 13 Grön 2021-05-04 21:24
2021-06-06 10:00 Barkarö SK Röd - Fagersta Södra IK P13 blå 2021-05-04 22:27
2021-06-20 13:00 Barkarö SK Röd - Sala FF P13 2021-05-04 22:28
Pojk 8 år 5m5 gr2 vår Västmanland
2021-05-29 10:00 Barkarö SK Blå - Skiljebo SK P 13 Svart 2021-05-04 21:25
2021-06-13 10:00 Barkarö SK Blå - Gideonsbergs IF P13 Grön 2021-05-04 22:29