Matchändringar - Västmanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 4 Herrar
2019-06-04 19:00 Irsta IF - IFK Västerås FK 2019-04-24 10:45
Division 5 Herrar
2019-05-05 15:00 Forsby FF - Surahammar FK 2019-04-18 09:55
2019-05-12 15:00 Forsby FF - Ransta IK 2019-04-18 09:54
Division 6 Herrar
2019-04-26 18:15 Valskogs IK - IFK Ekberga 2019-04-23 08:12
2019-04-26 18:30 Romfartuna GIF - Babylon FK 2019-04-24 11:29
2019-04-27 13:00 Värhulta AIS - Grällsta IF 2019-04-23 12:51
2019-04-28 18:00 Virsbo IF - IF Zmajevi 2019-04-18 07:55
2019-05-03 19:00 Babylon FK - Orresta IF 2019-04-24 14:52
2019-05-17 19:00 Babylon FK - Valskogs IK 2019-04-24 14:52
2019-05-30 19:00 Babylon FK - Virsbo IF 2019-04-24 14:53
2019-06-08 15:00 Babylon FK - Värhulta AIS 2019-04-24 14:54
2019-06-20 19:00 Babylon FK - Riddarhytte SK 2019-04-24 14:54
2019-08-05 19:00 Babylon FK - Romfartuna GIF 2019-04-24 14:55
2019-08-28 19:00 Babylon FK - Grällsta IF 2019-04-24 14:55
2019-09-08 12:00 Babylon FK - IF Zmajevi 2019-04-24 14:56
2019-09-22 12:00 Babylon FK - IFK Ekberga 2019-04-24 14:56
2019-10-06 12:00 Babylon FK - Norbergs AIF 2019-04-24 14:56
Division 7 Herrar
2019-06-01 15:00 Wahlsta SK - FK Sala 2019-04-24 11:23
2019-08-27 19:00 FC Europe Juniors - FK Sala 2019-04-24 10:20
2019-09-07 11:00 FK Sala - Wahlsta SK 2019-04-24 11:24
Reservlagsserie 11-manna
2019-05-13 19:00 Norrby SK - Kungsör BK 2019-04-24 13:50
2019-06-03 19:00 Norrby SK - Sörstafors-Kolbäck FK 2019-04-24 13:50
2019-06-17 19:00 Norrby SK - Hallstahammars SK FK 2019-04-24 13:51
2019-07-01 19:00 Norrby SK - Surahammars FK 2019-04-24 13:51
Division 3 Damer
2019-05-01 13:00 Scandinavian FC Örebro - Garphyttans IF 2019-04-23 08:20
2019-05-19 14:00 Adolfsbergs IK - Västanfors IF FK 2019-04-23 08:46
TV021 Cup Slutspel Herrar
2019-05-01 15:00 Himmeta IF - Skiljebo SK 2019-04-23 09:20
Träningsmatcher 3 domare
2019-04-22 12:00 Sörstafors-Kolbäck FK Damlag - Romfartuna GIF Västerås Dam 2019-04-22 08:17
Flickor 11v11 Röd Vår (VFF/ÖLFF)
2019-05-03 19:30 Adolfsbergs IK f02/03 - IK Viljan Strängnäs DJ 2019-04-21 11:51
Flickor 11v11 Blå Vår (VFF/ÖLFF)
2019-05-05 16:00 Gideonsbergs IF F04 - KIF Örebro DFF F 04 2019-04-22 21:51
2019-05-22 19:15 Gideonsbergs IF F04 - Skultuna IS F03/04 2019-04-23 15:08
2019-06-15 11:00 Gideonsbergs IF F04 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF SMÅ/HOIF 2019-04-23 14:20
Flickor 11v11 Grön B Vår (VFF/ÖLFF)
2019-05-04 11:00 Gideonsbergs IF F04 - Sala FF F04-05 2019-04-22 21:53
2019-05-05 11:00 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 2019-04-23 11:03
2019-05-05 23:59 Lillån FK/Rynninge - Västanfors IF FK F04-05 blå 2019-04-23 14:18
2019-05-11 11:00 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Lillån FK/Rynninge 2019-04-22 14:36
2019-05-16 19:00 Lillån FK/Rynninge - Gideonsbergs IF F04 2019-04-23 14:16
2019-05-18 11:00 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 2019-04-22 14:37
2019-05-19 11:00 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Västanfors IF FK F04-05 blå 2019-04-23 11:04
2019-05-25 11:00 Gideonsbergs IF F04 - Guldsmedsh.-Stråssa BK 2019-04-22 21:54
2019-06-02 11:00 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Lillån FK/Rynninge 2019-04-23 11:05
2019-06-09 11:00 Gideonsbergs IF F04 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 2019-04-22 21:56
2019-06-09 11:00 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Barkarö SK F03-05 2019-04-23 11:05
2019-06-15 11:00 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Guldsmedsh.-Stråssa BK 2019-04-22 14:40
Flickor 9v9 Svart Vår
2019-05-02 19:00 Gideonsbergs IF F05 - KIF Örebro DFF F 05 2019-04-22 21:48
2019-05-05 15:00 Arboga Södra IF F05 - Irsta IF F05/06 Svart 2019-04-22 18:02
2019-05-19 15:00 Arboga Södra IF F05 - KIF Örebro DFF F 05 2019-04-22 18:03
2019-05-26 16:00 Gideonsbergs IF F05 - Skiljebo SK F05 2019-04-22 21:49
2019-06-02 17:00 Arboga Södra IF F05 - Gideonsbergs IF F05 2019-04-22 18:03
2019-06-04 19:30 Gideonsbergs IF F05 - Irsta IF F05/06 Svart 2019-04-22 21:50
2019-06-16 17:00 Arboga Södra IF F05 - Surahammars FK F05 2019-04-22 18:04
Flickor 9v9 Röd Vår
2019-05-05 11:00 Gideonsbergs IF F06 Röd - Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF 2019-04-20 16:37
2019-05-08 18:30 Arboga Södra IF F06-07 - Gideonsbergs IF F06 Röd 2019-04-22 18:05
2019-05-12 18:00 Kungsör BK 05/06, Flickor 13-14 - Västerås IK F-05 Lag Svart 2019-04-24 10:55
2019-05-17 18:30 Arboga Södra IF F06-07 - Västerås BK 30 F06 2019-04-22 18:06
2019-05-19 11:00 Gideonsbergs IF F06 Röd - Eskilstuna United DFF F 06 2019-04-20 16:37
2019-05-26 18:00 Kungsör BK 05/06, Flickor 13-14 - Arboga Södra IF F06-07 2019-04-24 10:55
2019-05-27 18:00 Barkarö SK F06 Röd - Eskilstuna United DFF F 06 2019-04-23 09:22
2019-05-30 11:00 Arboga Södra IF F06-07 - Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF 2019-04-22 18:07
2019-06-08 11:00 Gideonsbergs IF F06 Röd - Kungsör BK 05/06, Flickor 13-14 2019-04-20 16:38
2019-06-13 19:00 Arboga Södra IF F06-07 - Västerås IK F-05 Lag Svart 2019-04-22 18:08
2019-06-16 18:00 Kungsör BK 05/06, Flickor 13-14 - Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF 2019-04-24 10:56
Flickor 9v9 Grön Vår
2019-05-04 10:00 Irsta IF F05/06 Grön - Västerås BK 30 F06 2019-04-24 07:50
2019-05-04 11:00 Gideonsbergs IF F06 Blå - Västerås BK 30 F06/07 2019-04-20 16:20
2019-05-19 10:00 Skiljebo SK F06 - Västerås BK 30 F06/07 2019-04-24 13:38
2019-05-25 11:00 Gideonsbergs IF F06 Blå - Kolsva IF F05-07 2019-04-20 16:21
2019-05-29 18:30 Irsta IF F05/06 Grön - Västerås BK 30 F06/07 2019-04-23 13:02
2019-06-02 10:00 Skiljebo SK F06 - Gideonsbergs IF F06 Blå 2019-04-24 13:38
2019-06-09 10:00 Skiljebo SK F06 - Västanfors IF FK F06 2019-04-24 13:40
2019-06-23 10:00 Skiljebo SK F06 - Västerås BK 30 F06 2019-04-24 14:16
2019-06-23 11:00 Gideonsbergs IF F06 Blå - Forsby FF F06 2019-04-20 16:22
Flickor 7v7 Svart Vår
2019-05-04 10:00 Gideonsbergs IF F07 Vit - Skiljebo SK F07 2019-04-24 13:00
2019-05-11 10:00 Gideonsbergs IF F07 Blå - Barkarö SK F-07/08 Röd 2019-04-24 10:38
2019-05-12 14:00 Sala FF F06/07 - Gideonsbergs IF F07 Vit 2019-04-24 09:45
2019-05-18 10:00 Gideonsbergs IF F07 Blå - Skiljebo SK F07 2019-04-24 10:39
2019-05-18 11:30 Gideonsbergs IF F07 Vit - Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 2019-04-24 10:39
2019-05-25 10:00 Gideonsbergs IF F07 Vit - Ekeby BK F06-07 2019-04-24 10:40
2019-05-26 11:00 Sala FF F06/07 - Gideonsbergs IF F07 Blå 2019-04-24 09:45
2019-06-01 10:00 Gideonsbergs IF F07 Blå - Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 2019-04-24 10:40
2019-06-08 10:00 Gideonsbergs IF F07 Vit - IFK Västerås FK F07 2019-04-24 12:14
2019-06-09 11:00 Sala FF F06/07 - Barkarö SK F-07/08 Röd 2019-04-24 09:46
2019-06-16 11:00 Sala FF F06/07 - Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 2019-04-24 09:47
2019-06-23 17:30 Gideonsbergs IF F07 Blå - IFK Västerås FK F07 2019-04-24 12:12
Flickor 7v7 Röd Vår
2019-05-05 16:00 Kungsör BK F06/07 - Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Svart 2019-04-24 10:57
2019-05-11 10:00 Ramnäs IF F07 - Skiljebo SK F07 2019-04-22 16:05
2019-05-11 15:00 Västanfors IF FK F07 - Barkarö SK F08 Gul 2019-04-23 10:29
2019-05-12 16:00 Kungsör BK F06/07 - Västerås IK F07 2019-04-24 10:58
2019-05-18 10:00 Ramnäs IF F07 - Norrby IK F08 2019-04-22 16:06
2019-05-18 10:30 Västerås IK F07 - Skiljebo SK F08 2019-04-24 12:33
2019-05-26 10:30 Västerås IK F07 - Barkarö SK F08 Gul 2019-04-24 12:35
2019-05-26 16:00 Kungsör BK F06/07 - Forsby FF F07 2019-04-24 10:58
2019-06-01 10:00 Ramnäs IF F07 - Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Svart 2019-04-22 16:10
2019-06-02 16:00 Tortuna SK F07/08 - Västerås IK F07 2019-04-21 09:28
2019-06-04 18:30 Västerås IK F07 - Ramnäs IF F07 2019-04-24 12:34
2019-06-08 10:30 Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Svart - Norrby IK F08 2019-04-20 19:55
2019-06-09 16:00 Kungsör BK F06/07 - Gideonsbergs IF F08 Röd 2019-04-24 10:59
2019-06-15 10:00 Ramnäs IF F07 - Irsta IF F08 Svart 2019-04-22 16:12
2019-06-25 18:30 Västerås IK F07 - Västanfors IF FK F07 2019-04-24 12:34
Flickor 7v7 Blå Vår
2019-05-18 10:00 Gideonsbergs IF F09 Blå - Västanfors IF FK F08 2019-04-23 20:01
2019-05-28 17:30 Gideonsbergs IF F09 Vit - Irsta IF F08 Grön 2019-04-23 20:10
2019-06-01 10:00 Gideonsbergs IF F09 Blå - Skiljebo SK F09 Svart 2019-04-23 20:11
2019-06-08 10:00 Gideonsbergs IF F09 Vit - Skiljebo SK F09 Gul 2019-04-23 20:19
2019-06-15 10:00 Gideonsbergs IF F09 Blå - Irsta IF F08 Grön 2019-04-23 20:22
2019-06-25 17:30 Gideonsbergs IF F09 Vit - Västerås IK F08/09 2019-04-23 20:24
Flickor 7v7 Grön vår
2019-05-04 10:00 Arboga Södra IF F08-09 - Västanfors IF FK F09 2019-04-21 12:19
2019-05-04 10:30 Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd - Norrby SK F09/10 2019-04-20 19:52
2019-05-04 11:00 Barkarö SK F09 - Sala FF F08/09 2019-04-24 06:55
2019-05-11 09:00 Barkarö SK F09 - IFK Västerås FK F09 Blå 2019-04-24 06:58
2019-05-12 11:00 Sala FF F08/09 - Arboga Södra IF F08-09 2019-04-24 09:48
2019-05-18 10:30 Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd - Västanfors IF FK F09 2019-04-20 19:57
2019-05-19 11:00 Tillberga IK Fotboll F08/09/10 - Barkarö SK F09 2019-04-17 20:56
2019-05-24 18:00 Barkarö SK F09 - Ekeby BK 2019-04-24 06:57
2019-05-25 10:00 Sala FF F08/09 - Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd 2019-04-24 09:49
2019-05-25 10:00 Arboga Södra IF F08-09 - Tillberga IK Fotboll F08/09/10 2019-04-21 12:19
2019-06-02 11:00 Tillberga IK Fotboll F08/09/10 - Västerås BK 30 F09 2019-04-17 20:58
2019-06-08 10:00 Sala FF F08/09 - Ransta IK F08 2019-04-24 09:50
2019-06-08 10:00 Arboga Södra IF F08-09 - Västerås SK FK F09 2019-04-21 12:20
2019-06-09 11:00 Tillberga IK Fotboll F08/09/10 - Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd 2019-04-17 20:59
2019-06-09 16:00 Barkarö SK F09 - Irsta IF F09 2019-04-24 06:57
2019-06-18 17:30 Tillberga IK Fotboll F08/09/10 - Ransta IK F08 2019-04-17 21:04
2019-06-22 15:00 Arboga Södra IF F08-09 - Barkarö SK F09 2019-04-21 14:35
2019-06-23 13:00 Sala FF F08/09 - Norbergs AIF F08-09 2019-04-24 09:50
Pojkar 9v9 Svart Vår
2019-05-03 18:00 Syrianska IF Kerburan P05-06 - Surahammars FK P05 2019-04-24 11:13
2019-05-05 11:00 Gideonsbergs IF P05 Vit:1 - Skiljebo SK P 05 Svart 2019-04-19 09:57
2019-05-12 11:00 Gideonsbergs IF P05 Vit:1 - Barkarö SK P06 Svart 2019-04-19 09:54
2019-05-17 18:00 Syrianska IF Kerburan P05-06 - Gideonsbergs IF P05 Vit:1 2019-04-24 11:14
2019-05-24 18:00 Syrianska IF Kerburan P05-06 - Västerås SK FK P05 2019-04-24 11:15
2019-05-26 11:00 Gideonsbergs IF P05 Vit:1 - Dingtuna GIF P04/05/06 2019-04-19 09:55
2019-06-07 18:00 Syrianska IF Kerburan P05-06 - Barkarö SK P06 Svart 2019-04-24 11:16
2019-06-08 15:00 Skiljebo SK P 05 Svart - Dingtuna GIF P04/05/06 2019-04-23 20:36
2019-06-09 11:00 Gideonsbergs IF P05 Vit:1 - Surahammars FK P05 2019-04-19 09:56
Pojkar 9v9 Röd Vår
2019-05-05 12:30 Skiljebo SK P 05 Svart /Röd - IFK Västerås FK P05 Blå 2019-04-23 20:39
2019-05-05 15:00 Hallstahammars SK FK P06 Vit - Västerås IK P05:3 2019-04-20 20:00
2019-05-12 15:00 Hallstahammars SK FK P06 Vit - Arboga Södra IF P05 2019-04-23 15:06
2019-05-26 15:00 Hallstahammars SK FK P06 Vit - IFK Västerås FK P05 Blå 2019-04-23 15:08
2019-06-09 15:00 Hallstahammars SK FK P06 Vit - Fagersta Södra IK P05 2019-04-23 15:09
Pojkar 9v9 Blå A Vår
2019-05-05 13:00 Syrianska IF Kerburan P05-06 - Kungsör BK P05/06 2019-04-24 11:20
2019-05-26 10:30 Syrianska IF Kerburan P05-06 - Skiljebo SK P06 Svart 2019-04-24 11:21
2019-06-09 10:30 Syrianska IF Kerburan P05-06 - Gideonsbergs IF P05 Blå 2019-04-24 11:21
2019-06-26 18:00 Syrianska IF Kerburan P05-06 - IK Oden P06 2019-04-24 11:22
Pojkar 9v9 Grön A Vår
2019-05-12 11:00 Västerås IK P06 - Munktorps BK 06 2019-04-22 11:36
2019-05-19 11:00 Västerås IK P06 - Barkarö SK P06 Röd 2019-04-22 11:37
2019-06-02 11:00 Västerås IK P06 - Somaliska FF Somstars P06-07 2019-04-22 11:37
2019-06-18 18:30 Västerås IK P06 - IK Franke P06/07 2019-04-22 11:39
Pojkar 9v9 Grön B Vår
2019-05-05 15:00 Sala FF P06 - Hallstahammars SK FK P06 Röd 2019-04-23 14:20
2019-05-05 16:00 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - IFK Västerås FK P06 Vit 2 2019-04-22 08:37
2019-05-12 12:30 Västerås BK 30 P06 - Skiljebo SK P06 Svart 2019-04-18 10:48
2019-05-12 17:00 Hallstahammars SK FK P06 Röd - Romfartuna GIF Västerås P06/07 2019-04-23 15:11
2019-05-18 11:00 Sala FF P06 - Västerås BK 30 P06 2019-04-23 14:19
2019-05-19 17:00 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Åkra FC P06 2019-04-22 08:37
2019-05-26 12:00 Västerås BK 30 P06 - Romfartuna GIF Västerås P06/07 2019-04-18 10:50
2019-05-26 17:00 Hallstahammars SK FK P06 Röd - Irsta IF P06 Grön 2019-04-23 15:12
2019-06-02 17:00 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Skiljebo SK P06 Svart 2019-04-22 08:38
2019-06-08 11:30 Sala FF P06 - Romfartuna GIF Västerås P06/07 2019-04-23 14:20
2019-06-09 13:00 Västerås BK 30 P06 - Irsta IF P06 Grön 2019-04-18 10:51
2019-06-16 17:00 Hallstahammars SK FK P06 Röd - Åkra FC P06 2019-04-23 15:12
2019-06-23 11:00 Sala FF P06 - Irsta IF P06 Grön 2019-04-23 14:21
2019-06-23 13:00 Västerås BK 30 P06 - Hallstahammars SK FK P06 Röd 2019-04-18 10:51
2019-06-23 16:45 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Norbergs AIF p05/06 2019-04-22 08:38
2019-06-25 18:30 Hallstahammars SK FK P06 Röd - Skiljebo SK P06 Svart 2019-04-23 15:14
Pojkar 9v9 Blå B Vår
2019-05-12 13:00 Gideonsbergs IF P05 Vit:2 - IFK Västerås FK P05 Vit 2019-04-19 09:58
2019-05-15 18:00 Gideonsbergs IF P06 - Gideonsbergs IF P05 Vit:2 2019-04-19 10:02
2019-05-26 10:00 Västerås BK 30 P06 - Irsta IF P06 Svart 2019-04-18 10:43
2019-06-02 11:00 Gideonsbergs IF P05 Vit:2 - Fagersta Södra IK P06 2019-04-19 10:03
2019-06-09 11:00 Västerås BK 30 P06 - Gideonsbergs IF P06 2019-04-18 10:44
2019-06-12 19:00 Gideonsbergs IF P05 Vit:2 - Köping FF P 06 Röd 2019-04-19 10:08
2019-06-16 11:00 Gideonsbergs IF P05 Vit:2 - Västerås BK 30 P06 2019-04-19 10:04
2019-06-23 11:00 Västerås BK 30 P06 - Fagersta Södra IK P06 2019-04-18 10:44
Pojkar 7v7 Svart A Vår
2019-05-07 18:00 Köping FF P-07 Röd - Irsta IF P07 Grön 2019-04-23 11:37
2019-05-11 10:00 Västerås BK 30 P07 Svart - Skiljebo SK P07 Svart 2019-04-23 13:24
2019-05-25 10:00 Västerås BK 30 P07 Svart - Skiljebo SK P07 Gul 2019-04-23 13:24
2019-06-15 10:00 Västerås BK 30 P07 Svart - Köping FF P-07 Vit 2019-04-23 13:25
Pojkar 7v7 Svart B Vår
2019-05-05 15:00 Syrianska IF Kerburan P07 - Skiljebo SK P 08 2019-04-24 11:05
2019-05-11 12:00 Västerås BK 30 P07 Röd - Västerås IK P07:3 Svart 2019-04-23 13:19
2019-05-12 11:30 Västerås SK FK P08 Svart - Syrianska IF Kerburan P07 2019-04-19 17:09
2019-05-19 13:00 Syrianska IF Kerburan P07 - Västerås BK 30 P07 Vit 2019-04-24 11:06
2019-05-25 12:00 Västerås BK 30 P07 Röd - Skiljebo SK P07 Vit 2019-04-23 13:20
2019-05-26 13:00 Västerås SK FK P08 Svart - Västerås IK P07:2 Svart 2019-04-19 17:10
2019-06-02 11:30 Västerås SK FK P08 Svart - Västerås BK 30 P07 Vit 2019-04-19 17:10
2019-06-02 13:00 Syrianska IF Kerburan P07 - Köping FF P-07 Svart 2019-04-24 11:07
2019-06-08 10:00 Västerås BK 30 P07 Vit - Västerås IK P07:2 Svart 2019-04-18 09:41
2019-06-15 10:00 Västerås BK 30 P07 Vit - Fagersta Södra IK P07 2019-04-23 13:23
2019-06-15 12:00 Västerås BK 30 P07 Röd - IFK Västerås FK P07 Blå 2019-04-23 13:22
2019-06-16 10:00 Västerås SK FK P08 Svart - Köping FF P-07 Svart 2019-04-19 17:11
2019-06-24 18:00 Syrianska IF Kerburan P07 - Skiljebo SK P07 Vit 2019-04-24 11:07
Pojkar 7v7 Röd A Vår
2019-05-04 10:00 Syrianska IF Kerburan P07 - Romfartuna GIF Västerås P06/07 2019-04-24 11:09
2019-05-05 11:00 Sala FF P07 - Västerås SK FK P07 GRÖNT 2019-04-24 09:53
2019-05-12 11:00 Sala FF P07 - Kungsör BK P07 2019-04-24 09:53
2019-05-18 10:00 Syrianska IF Kerburan P07 - Västerås IK P08:2 Gul 2019-04-24 11:10
2019-05-19 15:45 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Grällsta IF P07 2019-04-22 08:39
2019-05-26 11:00 Sala FF P07 - Gideonsbergs IF P07 Blå 2019-04-24 09:54
2019-06-02 15:00 Syrianska IF Kerburan P07 - Grällsta IF P07 2019-04-24 11:10
2019-06-09 11:00 Sala FF P07 - Västerås IK P08:2 Gul 2019-04-24 09:54
2019-06-12 18:30 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Medåkers IF P07 2019-04-22 08:40
2019-06-15 10:00 Syrianska IF Kerburan P07 - Västerås SK FK P07 SVART 2019-04-24 11:11
2019-06-18 18:00 Västerås IK P08:2 Gul - Irsta IF P07 Grön 2019-04-22 16:28
2019-06-23 18:00 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Barkarö SK P07 Röd 2019-04-22 08:40
Pojkar 7v7 Röd B Vår
2019-05-05 10:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Skiljebo SK P 08 Gul 2019-04-23 22:31
2019-05-05 11:30 Västerås SK FK P08 Röd - Barkarö SK P08 Röd 2019-04-19 17:13
2019-05-05 14:00 Götlunda IF Pf0708 - Västerfärnebo AIK 08-07 2019-04-18 18:26
2019-05-05 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Skiljebo SK P 08 Svart 2019-04-22 17:54
2019-05-05 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 2019-04-21 19:18
2019-05-12 11:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Västerfärnebo AIK 08-07 2019-04-23 22:32
2019-05-12 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Skiljebo SK P 08 Gul 2019-04-21 19:19
2019-05-19 11:30 Västerås SK FK P08 Röd - Skiljebo SK P 08 Svart 2019-04-19 17:14
2019-05-19 14:00 Götlunda IF Pf0708 - Gideonsbergs IF P08 Röd 2019-04-18 18:27
2019-05-26 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Gideonsbergs IF P08 Röd 2019-04-21 19:20
2019-05-26 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Skiljebo SK P 08 Gul 2019-04-22 17:55
2019-06-02 10:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Västerås IK P08:2 Svart 2019-04-23 22:34
2019-06-02 11:30 Västerås SK FK P08 Röd - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 2019-04-19 17:14
2019-06-02 14:00 Götlunda IF Pf0708 - Hallstahammars SK FK P08 2019-04-18 18:27
2019-06-09 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Gideonsbergs IF P08 Röd 2019-04-22 17:55
2019-06-13 18:15 Götlunda IF Pf0708 - Västerås IK P08:2 Svart 2019-04-18 18:28
2019-06-16 10:00 Gideonsbergs IF P08 Röd - Västerås BK 30 P08 2019-04-23 22:35
2019-06-16 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Arboga Södra IF P08 Gul 2019-04-21 19:20
2019-06-23 13:00 Västerås SK FK P08 Röd - Gideonsbergs IF P08 Röd 2019-04-19 17:15
2019-06-23 17:00 Arboga Södra IF P08 Gul - Västerås IK P08:2 Svart 2019-04-22 17:56
Pojkar 7v7 Blå A Vår
2019-05-05 11:30 Gideonsbergs IF P08 Blå - Kolsva IF P07-08 2019-04-23 22:37
2019-05-05 17:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Irsta IF P08 2019-04-22 17:51
2019-05-12 16:15 Köping FF Rödp08 - Gideonsbergs IF P08 Blå 2019-04-22 12:54
2019-05-19 10:00 Gideonsbergs IF P08 Blå - Västerås IK P08:3 2019-04-23 22:39
2019-05-19 17:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Munktorps BK 07/08 2019-04-22 17:52
2019-05-26 11:00 Gideonsbergs IF P08 Blå - Fagersta Södra IK P08 2019-04-23 22:40
2019-06-02 14:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Kungsör BK p-08 2019-04-22 17:52
2019-06-09 16:15 Köping FF Rödp08 - Arboga Södra IF P08 Svart 2019-04-22 12:55
2019-06-16 17:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Surahammars FK P08 Svart 2019-04-22 17:53
2019-06-23 11:00 Gideonsbergs IF P08 Blå - Surahammars FK P08 Svart 2019-04-23 22:41
Pojkar 7v7 Blå B Vår
2019-05-05 16:15 Köping FF Svartp08 - Skiljebo SK P 09 Gul 2019-04-22 12:49
2019-05-05 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Gideonsbergs IF P09 2019-04-21 19:25
2019-05-08 17:30 Västerås IK P09:3 Gul - Barkarö SK P08 Blå 2019-04-24 13:57
2019-05-16 18:00 Tortuna SK P 08-09 - Skiljebo SK P 09 Svart 2019-04-24 15:16
2019-05-19 14:30 Västerås IK P09:3 Gul - Skiljebo SK P 09 Gul 2019-04-24 13:57
2019-05-19 16:15 Köping FF Svartp08 - Romfartuna GIF Västerås P08 2019-04-22 12:50
2019-05-19 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Västerås BK 30 P08 2019-04-21 19:26
2019-05-26 16:15 Köping FF Svartp08 - Hallstahammars SK FK P08 2019-04-22 12:50
2019-06-02 17:30 Tortuna SK P 08-09 - Köping FF Svartp08 2019-04-24 15:16
2019-06-09 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Västerås IK P09:3 Gul 2019-04-21 19:27
2019-06-11 18:00 Tortuna SK P 08-09 - Västerås IK P09:3 Gul 2019-04-24 15:17
2019-06-19 19:00 Skiljebo SK P 09 Svart - Grällsta IF P08 2019-04-22 22:47
2019-06-23 16:15 Köping FF Svartp08 - Västerås BK 30 P08 2019-04-22 12:51
2019-06-23 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Surahammars FK P08 Vit 2019-04-21 19:27
2019-06-23 17:00 Tortuna SK P 08-09 - Skiljebo SK P 09 Gul 2019-04-24 15:15
Pojkar 7v7 Blå C Vår
2019-05-12 16:00 Barkarö SK P09 Röd - Västerås SK FK P09 Vit 2019-04-18 09:12
2019-05-18 09:00 Barkarö SK P09 Röd - IFK Västerås FK P09 Vit 2019-04-18 08:51
2019-06-01 09:00 Barkarö SK P09 Röd - Skiljebo SK P 09 Röd 2019-04-18 08:56
2019-06-01 10:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Barkarö SK P09 Röd 2019-04-18 07:56
2019-06-04 18:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Köping FF P09 Svart 2019-04-22 11:52
2019-06-23 09:00 Barkarö SK P09 Röd - Dingtuna GIF P09 2019-04-18 09:02
Pojkar 7v7 Grön A Vår
2019-05-05 11:00 Tillberga IK Fotboll PF 08-09 - Surahammars FK P09 2019-04-23 15:21
2019-05-12 14:00 Tillberga IK Fotboll PF 08-09 - Västerås SK FK P09 Svart 2019-04-23 15:38
2019-05-26 11:00 Tillberga IK Fotboll PF 08-09 - IK Franke P08 2019-04-23 15:39
2019-06-09 10:00 Tillberga IK Fotboll PF 08-09 - Västerås BK 30 P09 Vit 2019-04-23 15:30
Pojkar 7v7 Grön B Vår
2019-05-04 09:00 Barkarö SK P09 Blå - Västerfärnebo AIK Mix 09-10 2019-04-18 08:49
2019-05-04 14:00 Västerås IK P09:3 Svart - FC Europe Juniors 2019-04-24 12:48
2019-05-12 10:30 Köping FF P09/P10 Vit - Västerås IK P09:3 Svart 2019-04-24 14:07
2019-05-15 00:00 FC Europe Juniors - Västerås SK FK P09 Grön 2019-04-24 15:07
2019-05-26 10:30 Köping FF P09/P10 Vit - Västerås SK FK P09 Grön 2019-04-24 14:07
2019-05-26 16:00 Barkarö SK P09 Blå - Irsta IF P09 Grön 2019-04-18 09:10
2019-06-03 17:30 Barkarö SK P09 Blå - FC Europe Juniors 2019-04-18 09:05
2019-06-16 14:00 Köping FF P09/P10 Vit - Barkarö SK P09 Blå 2019-04-24 14:07