Spelprogram - Träningsmatcher Gestrikland 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Avesta AIK (P16) Niklas Johansson 0701474347 Blåvit, Blå, Blå
Avesta AIK (U17) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
BK Legend BK Legend(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bollnäs GIF FF (D2D) Bollnäs GIF FF(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Bollnäs GIF FF (F17) Bollnäs GIF FF(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Bollnäs Kurd IF (D4H) Bollnäs Kurd IF(Föreningen) Vinröd , Vinröd, Vinröd
Brynäs IF FK (D4H) Evren Yilmaz 0702773276 Svart, Svart, Svart
Brynäs IF/FK 2 (D5H) Per Olof Grufman 0708991079 Svart, Svart, Svart
Bälinge IF (D2D) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Fanna BK P-03 Andreas Hammar 0708924740 Svart, Svart, Svart
Forsbacka IK (D4H) Lennart Sundin 026258274 0721509608 Gul/Svart, Svart, Gul
Forssa BK (U16) Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Forssa BK (U17) Mikael Lindqvist 0706849735 Vit/Blå/Vit
Gefle IF FF (D1D) Susanne Strandberg 0703256093 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (D1H) Marcus Bengtsson 0734204488 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (D2D) Susanne Strandberg 0703256093 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (F17) Bengt Patrik Sjöberg Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (U16) Mehmet Tekbas 0739718368 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (U17) José Ignacio Fernandez 0762329081 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (U19) Mehmet Bakir 0764213682 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gimo IF FK 2 (D4D) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Gävle GIK FK (D5H) Gävle GIK FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hagaströms SK (D4H) Hagaströms SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hagaströms SK Dam (D3D) Maria Hillman 0705620383 Gul, Svart, Gul
Helges IF (D5H) Helges IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hille IF (D1D) Christian Sjöberg 0709177221 Gul, Svart, Gul
Hille IF (D4H) Clifford Skareng 026122521 0705184768 Gul, Svart, Gul
Hille IF (D5H) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF 2 (D2D) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hofors AIF (H4D) Hofors AIF(Föreningen) Blå , Blå, Blå
Huddinge IF (D2H) Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Håbo FF (D4H) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
IF Team Hudik (D1D) Patrik Melin 0703085515 Röd/Svart/Röd
IF VP Uppsala IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IFK Bergvik 2 (D5H) IFK Bergvik(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Timrå Herr (D2H) IFK Timrå(Föreningen) Vit, blåa, Vit
IFK Uppsala (D3H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Västerås FK (D2D) IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
Iggesunds IK (D2D) Iggesunds IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IK Franke P02 IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Huge (D3D) Daniel Moffatt 0707399673 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Huge (D4H) Adam Adla 0707408894 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Huge U17 Peter Norrbelius 0739684104 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Sirius FK (U19) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Uppsala Fotboll (DE1D) IK Uppsala Fotboll(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Järbo IF (D5H) Magnus Zackrisson 0739174038 0739174038 Gul, Svart, Svart
Järbo IF Järbo IF P17 Järbo IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kilafors IF (D4H) Kilafors IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Korsnäs IF FK Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Korsnäs IF FK (D2D) Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Kvarnsvedens IK (D2H) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljusdals IF (D1D) Ljusdals IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Ljusne AIK FF (D4H) Ljusne AIK FF(Föreningen) Svart/vit randiga, Svart, Svart
Malungs IF Malungs IF A Malungs IF(Föreningen) Grön, Vit
Marma IF (D5H) Marma IF(Föreningen) Vit/Grön, Vit/Grön, Vit
Moheds SK (D2D) Sten Nordgren 029710661 0720622541 Röd, Svart, Röd
Månkarbo IF (D4H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd (Dam blå), Marinblå, Röd
Norham IF/Norrsundets IF (P17) Håkan Jansson 0700826110 Svart, Svart, Svart
NorrHam (D3D) Mathias Sjöström 0703561622 Svart, Svart, Svart
Norrham Hamrångebygdens IF (F17) Norrham Hamrångebygdens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Norrham Hamrångebygdens IF (P03-04-05) Håkan Jansson 0700826110 Svart, Svart, Svart
Norrsundets IF (D4H) Norrsundets IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Norrsundets IF 2 Dennis Kleen 0734602140 Svart, Svart, Svart
Ockelbo IF (D4H) Kent Eriksson 0706331059 Röd, röd, Röd
Rimbo IF (D1D) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sandvikens AIK FK (D3H) Eldar Abdulic 0737587469 Vit, Svart, Vit
Sandvikens AIK FK P03 Stefan Frölander 026257411 0706678228 Vit, Svart, Vit
Sandvikens AIK FK U19 Sandvikens AIK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Sandvikens IF (D1D) Marcus Larsson 0709135451 Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF (D1H) Per Olsson 0705683325 Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF (D2D) Marcus Larsson 0709135451 Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF (U16) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF F17 Niclas Sundin 0702405009 Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF International (D5H) Chia Abdolah 0702397229 0702397229 Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF U-16 Tomas Eriksson 0761463626 Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF U-17/U-19 Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sickla IF U, Pojkar 16 (födda 03) 2019 Sickla IF(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Skutskärs IF FK (D2D) Skutskärs IF FK(Föreningen) grön, vit, grön
Slätta SK (D3H) Slätta SK(Föreningen) Gul, Svart, Svarta
Slätta SK Damer (F17) Slätta SK(Föreningen) Gul, Svart, Svarta
Stensätra IF (D4H) Magnus Hammarsten 026219394 0706417984 Gul, Svart, Gul
Storviks IF (D5H) Storviks IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbergs IF (D3H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbergs IF (U19) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbro IF /Åbyggeby (P17) Anders Lagerberg 0703312007 Orange, Blå, Vit
Stugsunds IK(P16) Fredrik Rosén 0730808932 Röd, Svart, Röd
Stuvsta IF (D2D) Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Sundsvalls DFF 2 (D3D) Sundsvalls DFF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Sundsvalls DFF A -lag Sundsvalls DFF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Sätra SK (D1D) Krispin Kuoppala 086485400 orange, Svart, Svart
Söderhamns FF (D3H) Söderhamns FF(Föreningen) Vit, Blå, blå
Tierps IF (D3D) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tierps IF (D5H) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Torsåkers IF (D3H) Torsåkers IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Upsala IF (D2D) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF(D2D) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK (D3H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Valbo FF (D2D) Jonas Siljamäki 0706953212 Röd, Svart, Röd
Valbo FF (D2H) Henrik Isaksson 026182188 0702643572 Röd, Svart, Röd
Valbo FF P03 Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Värmdö IF (D3H) Värmdö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Åbyggeby FK (D4H) Mikael Persson svart, svart, svart
Årsunda IF (D4H) Årsunda IF(Föreningen) Blå, Gul, Blå
Åshammars IK (D5H) Åshammars IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Älvkarleby IK Herr (D5H) Älvkarleby IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Österfärnebo IF/Hedesunda IF (D5H) Österfärnebo IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Österlövsta FF Dam Österlövsta FF(Föreningen) blå/svart, svart, blå
Östhammars SK Östhammars SK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-26 10:30 050889028 Gefle IF FF (U16) - Forssa BK (U16) 3 - 2 Gavlevallen
2019-01-27 14:00 050889015 Gefle IF FF (U17) - Forssa BK (U17) 0 - 0 Gavlevallen
2019-02-02 12:15 050889030 Valbo FF (D2H) - Slätta SK (D3H) 0 - 0 Gavlevallen
2019-02-02 13:00 050889042 Sandvikens IF U-17/U-19 - Avesta AIK (U17) 0 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-02 15:00 050889036 Gefle IF FF (D1H) - IFK Uppsala (D3H) 0 - 0 Gavlevallen
2019-02-03 13:30 050889021 Gefle IF FF (U19) - IK Sirius FK (U19) 0 - 0 Gavlevallen
2019-02-09 12:15 050889031 Valbo FF (D2H) - Huddinge IF (D2H) 0 - 1 Gavlevallen
2019-02-09 15:00 050889046 IK Huge (D4H) - Söderhamns FF (D3H) 2 - 2 Gavlevallen
2019-02-10 12:00 050889029 Gefle IF FF (U17) - Sandvikens AIK FK U19 1 - 0 Gavlevallen
2019-02-16 10:00 050889026 Gefle IF FF (U16) - Sandvikens IF (U16) 3 - 2 Gavlevallen
2019-02-16 15:00 050889017 Hille IF (D4H) - Söderhamns FF (D3H) 0 - 1 Gavlevallen
2019-02-17 13:00 050889012 Sandvikens AIK FK (D3H) - Årsunda IF (D4H) 0 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-17 17:30 050889022 Gefle IF FF (U19) - Torsåkers IF (D3H) 3 - 2 Gavlevallen
2019-02-23 10:00 050889016 Gefle IF FF (U19) - Strömsbergs IF (U19) 1 - 1 Gavlevallen
2019-02-23 12:00 050889064 Norrsundets IF (D4H) - Älvkarleby IK Herr (D5H) 3 - 0 Ockelbo IP
2019-02-23 12:15 050889035 Valbo FF (D2H) - IFK Timrå Herr (D2H) 1 - 7 Gavlehovshallen
2019-02-23 14:30 050889007 Sandvikens IF (D2D) - IF Team Hudik (D1D) 1 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-24 15:45 050889008 Sandvikens IF (D1D) - IK Uppsala Fotboll (DE1D) 1 - 4 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-01 19:00 050889027 Gefle IF FF (D2D) - Upsala IF (D2D) 4 - 1 Gavlevallen
2019-03-02 14:30 050889032 Valbo FF (D2H) - Värmdö IF (D3H) Inst. Gavlevallen
2019-03-02 14:45 050889009 Sandvikens IF (D1D) - Iggesunds IK (D2D) Inst. Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-02 15:00 050889058 Ockelbo IF (D4H) - Helges IF (D5H) 1 - 4 Ockelbo IP
2019-03-02 16:45 050889074 Forsbacka IK (D4H) - Marma IF (D5H) 2 - 0 Gavlevallen
2019-03-03 13:15 050889010 Sandvikens IF (D2D) - Valbo FF (D2D) 5 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-03 16:45 050889001 Forsbacka IK (D4H) - Månkarbo IF (D4H) Inst. Gavlevallen
2019-03-09 10:00 050889051 Hille IF (D1D) - Moheds SK (D2D) Inst. Gavlevallen
2019-03-09 12:15 050889033 Valbo FF (D2H) - Vaksala SK (D3H) 6 - 2 Gavlevallen
2019-03-09 13:00 050889049 Åbyggeby FK (D4H) - Tierps IF (D5H) 8 - 2 Träffen Konstgräs
2019-03-09 13:00 050889059 Ockelbo IF (D4H) - Ljusne AIK FF (D4H) Inst. Ockelbo IP
2019-03-09 13:15 050889011 Sandvikens IF (D2D) - Tierps IF (D3D) 3 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-09 14:30 050889023 Gefle IF FF (D1D) - Hille IF (D1D) 0 - 0 Gavlevallen
2019-03-10 13:00 050889019 Forsbacka IK (D4H) - Norrsundets IF (D4H) 1 - 2 Träffen Konstgräs
2019-03-10 15:00 050889069 Gefle IF FF (F17) - Bollnäs GIF FF (F17) 5 - 0 Träffen Konstgräs
2019-03-12 19:15 050889083 Ockelbo IF (D4H) - Gefle IF FF (U19) 2 - 4 Ockelbo IP
2019-03-15 19:00 050889020 Gefle IF FF (D2D) - Skutskärs IF FK (D2D) 2 - 1 Gavlevallen
2019-03-16 10:00 050889047 IK Huge (D3D) - Norrham Hamrångebygdens IF (F17) 0 - 1 Gavlevallen
2019-03-16 11:00 050889018 Hille IF (D4H) - Norrsundets IF (D4H) 1 - 2 Träffen Konstgräs
2019-03-16 12:15 050889024 Gefle IF FF (D1D) - Ljusdals IF (D1D) 0 - 0 Gavlevallen
2019-03-16 13:00 050889037 Valbo FF (D2D) - Moheds SK (D2D) 4 - 0 Träffen Konstgräs
2019-03-16 14:00 050889039 Stensätra IF (D4H) - Bollnäs Kurd IF (D4H) 5 - 3 Ockelbo IP
2019-03-16 15:00 050889050 Åbyggeby FK (D4H) - Månkarbo IF (D4H) 6 - 0 Träffen Konstgräs
2019-03-16 17:15 050889052 Hille IF (D1D) - Sandvikens IF (D1D) 7 - 0 Gavlevallen
2019-03-17 10:00 050889070 Gefle IF FF (F17) - Sandvikens IF F17 0 - 0 Gavlevallen
2019-03-17 12:15 050889034 Valbo FF (D2H) - Håbo FF (D4H) 0 - 0 Gavlevallen
2019-03-17 13:00 050889003 Sandvikens AIK FK (D3H) - Strömsbergs IF (D3H) Inst. Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-17 15:00 050889071 Sandvikens IF U-16 - Korsnäs IF FK 1 - 2 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-17 17:00 050889081 Norrsundets IF 2 - Brynäs IF/FK 2 (D5H) 3 - 1 Träffen Konstgräs
2019-03-23 10:00 050889002 Forsbacka IK (D4H) - Tierps IF (D5H) 4 - 1 Gavlevallen
2019-03-23 10:00 050889040 Stensätra IF (D4H) - Årsunda IF (D4H) 0 - 1 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-23 12:15 050889053 Hille IF (D1D) - Bälinge IF (D2D) 4 - 0 Gavlevallen
2019-03-23 13:00 050889060 Ockelbo IF (D4H) - Åshammars IK (D5H) 5 - 0 Ockelbo IP
2019-03-23 13:00 050889086 Gefle IF FF (U16) - Stugsunds IK(P16) 0 - 0 Träffen Konstgräs
2019-03-23 14:00 050889075 Sandvikens IF International (D5H) - Sandvikens AIK FK U19 3 - 1 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-23 15:00 050889085 NorrHam (D3D) - Moheds SK (D2D) 0 - 1 Ockelbo IP
2019-03-23 17:30 050889025 Gefle IF FF (D1D) - IFK Västerås FK (D2D) 3 - 2 Gavlevallen
2019-03-24 10:00 050889048 IK Huge (D3D) - Hille IF 2 (D2D) 0 - 0 Gavlevallen
2019-03-24 13:00 050889004 Sandvikens AIK FK (D3H) - Kvarnsvedens IK (D2H) 1 - 3 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-24 13:00 050889061 Ockelbo IF (D4H) - Hofors AIF (H4D) Inst. Ockelbo IP
2019-03-24 15:00 050889065 Brynäs IF/FK 2 (D5H) - Hille IF (D5H) 2 - 3 Träffen Konstgräs
2019-03-24 15:00 050889072 Sandvikens IF U-16 - IF VP Uppsala 0 - 5 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-24 17:00 050889038 Valbo FF (D2D) - Rimbo IF (D1D) 2 - 6 Gavlevallen
2019-03-29 19:00 050889088 Torsåkers IF (D3H) - Hille IF (D5H) 2 - 4 Stålringen
2019-03-30 13:00 050889066 Brynäs IF FK (D4H) - Månkarbo IF (D4H) Inst. Sörby IP Gräs
2019-03-30 15:00 050889005 Sandvikens AIK FK (D3H) - Valbo FF (D2H) 0 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 15:00 050889062 Ockelbo IF (D4H) - Tierps IF (D5H) 1 - 1 Ockelbo IP
2019-03-30 15:00 050889089 Torsåkers IF (D3H) - Malungs IF Malungs IF A 1 - 1 Stålringen
2019-03-31 11:00 050889078 Sandvikens AIK FK P03 - Valbo FF P03 8 - 1 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-31 13:00 050889014 Sandvikens IF (D2D) - IK Huge (D3D) 3 - 4 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-31 17:00 050889043 Gefle IF FF (D2D) - Gimo IF FK 2 (D4D) Inst. Gavlevallen
2019-03-31 17:00 050889073 Sandvikens IF U-16 - Avesta AIK (P16) 2 - 5 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-31 17:00 050889084 Forsbacka IK (D4H) - Järbo IF (D5H) 7 - 0 Ockelbo IP
2019-03-31 17:15 050889082 Gefle IF FF (F17) - Slätta SK Damer (F17) 6 - 0 Gavlevallen
2019-04-06 11:00 050889087 Brynäs IF/FK 2 (D5H) - Sandvikens IF International (D5H) 0 - 0 Sörby IP Konstgräs
2019-04-06 12:00 050889079 Norrsundets IF (D4H) - Årsunda IF (D4H) 1 - 2 Ockelbo IP
2019-04-06 13:00 050889054 Hille IF 2 (D2D) - Tierps IF (D3D) Inst. Träffen Konstgräs
2019-04-06 15:00 050889067 Brynäs IF FK (D4H) - Tierps IF (D5H) 12 - 4 Sörby IP Konstgräs
2019-04-07 13:00 050889044 Gefle IF FF (D2D) - Korsnäs IF FK (D2D) 5 - 2 Träffen Konstgräs
2019-04-07 16:00 050889041 Stensätra IF (D4H) - Storviks IF (D5H) 3 - 1 Ockelbo IP
2019-04-13 11:00 050889077 Gefle IF FF (F17) - Sundsvalls DFF 2 (D3D) 0 - 3 Sörby IP Gräs
2019-04-13 11:00 050889080 Norrsundets IF (D4H) - Ljusne AIK FF (D4H) 10 - 0 Ockelbo IP
2019-04-13 12:15 050889045 Gefle IF FF (D2D) - Bollnäs GIF FF (D2D) 2 - 0 Träffen Konstgräs
2019-04-13 13:00 050889068 Brynäs IF FK (D4H) - Älvkarleby IK Herr (D5H) 0 - 0 Sörby IP Gräs
2019-04-13 17:30 050889097 IK Huge (D4H) - Kilafors IF (D4H) Inst. Gavlevallen
2019-04-14 10:00 050889093 Järbo IF (D5H) - Årsunda IF (D4H) 1 - 9 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-04-14 11:00 050889013 Forsbacka IK (D4H) - Österfärnebo IF/Hedesunda IF (D5H) 2 - 1 Sörby IP Konstgräs
2019-04-14 12:00 050889092 Sandvikens IF F17 - Sundsvalls DFF 2 (D3D) 5 - 4 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-04-14 13:00 050889076 IK Huge U17 - IK Franke P02 Inst. Träffen Konstgräs
2019-04-16 18:45 050889063 Ockelbo IF (D4H) - Stensätra IF (D4H) 2 - 2 Ockelbo IP
2019-04-16 19:00 050889099 Helges IF (D5H) - IK Huge (D4H) 3 - 0 Helges Arena
2019-04-19 11:00 050889098 Norrsundets IF (D4H) - Hagaströms SK (D4H) 4 - 0 Gavlevallen
2019-04-21 11:00 050889090 Brynäs IF/FK 2 (D5H) - Sandvikens IF International (D5H) 3 - 6 Sörby IP Konstgräs
2019-04-21 11:00 050889096 Strömsbro IF /Åbyggeby (P17) - IK Huge U17 5 - 4 Träffen Konstgräs
2019-04-22 11:00 050889094 Storviks IF (D5H) - Hagaströms SK (D4H) 0 - 1 Strömvallen
2019-04-22 13:00 050889091 Brynäs IF/FK 2 (D5H) - Åshammars IK (D5H) 2 - 2 Sörby IP Konstgräs
2019-04-28 11:15 050889056 Hille IF 2 (D2D) - Hagaströms SK Dam (D3D) 0 - 0 Sörby IP Konstgräs
2019-04-28 15:00 050889095 Strömsbro IF /Åbyggeby (P17) - Norham IF/Norrsundets IF (P17) 6 - 1 Sörby IP Konstgräs
2019-05-07 18:00 050889100 Gestrikland (F16) - Uppland (F16) 1 - 1 Träffen Konstgräs
2019-05-07 19:15 050889101 Gestrikland (F16) - Uppland (F16) 1 - 5 Träffen Konstgräs
2019-07-18 18:00 050889103 Järbo IF (D5H) - Sandvikens IF U-17/U-19 2 - 10 Järbo IP
2019-07-23 20:00 050889105 Gefle IF FF (U16) - Stugsunds IK(P16) 4 - 1 Gavlevallen
2019-07-27 12:00 050889104 Sandvikens AIK FK (D3H) - Hille IF (D4H) 2 - 1 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-07-27 12:00 050889106 Skutskärs IF FK (D2D) - Östhammars SK Inst. Skutskärs IP
2019-07-27 14:00 050889107 Hille IF (D1D) - Sundsvalls DFF A -lag 0 - 2 Hille IP
2019-07-30 18:00 050889102 Sandvikens IF (D1H) - Valbo FF (D2H) 3 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-10-19 11:45 050889109 Sandvikens IF U-16 - Sickla IF U, Pojkar 16 (födda 03) 2019 1 - 2 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-10-26 13:00 050889108 Sandvikens IF (D1D) - Gestrikland (F16) 2 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-11-05 19:00 050889111 Gestrikland P16 - Gefle IF FF (U17) 2 - 0 Träffen Konstgräs
2019-11-05 19:45 050889110 Gestrikland (F16) - Uppland (F16) 0 - 1 Gavlevallen
2019-11-16 13:00 050889112 Sandvikens AIK FK (D3H) - Brynäs IF FK (D4H) 1 - 3 Träffen Konstgräs
2019-11-23 12:00 050889113 Sandvikens AIK FK (D3H) - IK Huge (D4H) Inst. Jernvallen 1 Konstgräs
2019-11-30 16:30 050889114 Sandvikens AIK FK U19 - Ockelbo IF (D4H) Inst. Jernvallen 1 Konstgräs