Landslagets Fair Play Trophy 2010

Slutspel

Ekberga grön - Pilträd  1-0 
St Ilian 61 F - Nibble  3-0 
Lärkback - Ekberga grön 1-2
Gäddgård - St Ilian 61F 1-8 
Pilträd - Lärkback  2-1
Nibble - Gäddgård  2-1

Match om 3:e pris

Pilträd - Nibble  5-0

Final

Ekberga grön - St Ilian 61 F   1-0

Resultat omgång 1

Match Grupp 1 Fredriksberg Fr6 vidare Resultat
1 Bäckby 6A - Barkarö 6 Eken 0-2
2 Fredriksberg Fr 6 - Väster 6 1-0
3 Väster 6 - Bäckby 6A 5-0
4 Barkarö 6 Eken - Fredriksberg Fr 6 2-2
5 Bäckby 6A - Fredriksberg Fr 6 0-3
6 Barkarö 6 Eken - Väster 6 2-1
Grupp 2 Pilträd 6 vidare
7 Pilträd 6 - Brandthovda 6 3-1
8 Bäckby 6B - Barkarö 6 Björken 2-3
9 Barkarö - Pilträd 0-2
10 Brandthovda 6 - Bäckby Bäckby 3-2
11 Pilträd - Bäckby Bäckby 5-1
12 Brandthovda 6 - Barkarö 2-3
Grupp 3 Skallberget 6A vidare
13 Bäckby 6C - Dingtuna Kyrkskola 6 0-5
14 Skallberget 6A - Bäckby 6C 4-0
15 Dingtuna Kyrkskola 6 - Skallberget 6A 0-1
Grupp 4
16 Apalby 6b - Blåsbo 6A
17 Herrgärdet 6 - Irsta 6C
18 Irsta 6C - Apalby 6b
19 Blåsbo 6A - Herrgärdet 6
20 Apalby 6b - Herrgärdet 6
21 Blåsbo 6A - Irsta 6C
Grupp 5 Hamre 6 Blå vidare
22 Irsta 6a - Ekberga 6 Blå
23 Hamre 6 Blå - Storängen 6 Röd
24 Storängen 6 Röd - Irsta 6a
25 Ekberga 6 Blå - Hamre 6 Blå
26 Irsta 6a - Hamre 6 Blå
27 Ekberga 6 Blå - Storängen 6 Röd
Grupp 6 Ekberga 6 grön vidare
28 Hamre 6 Röd - Irsta 6b
29 Ekberga 6 grön - Hamre 6 Röd
30 Irsta 6b - Ekberga 6 grön
Grupp 7 Önsta 6A vidare
31 Bjurhovda 6 - Storängen 6 Blå 1-6
32 Önsta 6a - Hökåsen 6a 8-2
33 Bjurhovda 6 - Önsta 6a 2-6
34 Storängen 6 Blå - Hökåsen 6a 2-0
35 Hökåsen 6a - Bjurhovda 6 4-2
36 Storängen 6 Blå - Önsta 6a 1-4
Grupp 8 S:t Ilian 61F vidare
37 S:t Ilian 61 F - Önsta 6c 6-2
38 Blåsbo 6B - S:t Ilian 61 F 3-5
39 Önsta 6c - Blåsbo 6B 1-3
Grupp 9 Rönnby 6 vidare
40 S:t Ilian 62 K - Önsta 6b 3-1
41 Hökåsen 6b - Rönnby 6 0-5
42 Hökåsen 6b - S:t Ilian 62 K 4-6
43 Önsta 6b - Rönnby 6 0-3
44 Rönnby 6 - S:t Ilian 62 K 2-1
45 Önsta 6b - Hökåsen 6b 5-4
Grupp 10 Hallsta/Sura
46 Skogslund 6:3 - Nibble 6
47 Skogslund 6:1 - Skogslund 6:3
48 Nibble 6 - Skogslund 6:1
Grupp 11 Sala Lärkback 6 vidare
49 Valla 6 - Ängshagen 6 1-0
50 Lärkback 6 - Varmsätra 6 3-1
51 Ransta 6 - Valla 6 1-0
52 Ängshagen 6 - Lärkback 6 0-4
53 Varmsätra 6 - Ransta 6 2-1
54 Valla 6 - Lärkback 6 0-3
55 Ängshagen 6 - Ransta 6 1-1
56 Varmsätra 6 - Valla 6 3-2
57 Lärkback 6 - Ransta 6 5-1
58 Ängshagen 6 - Varmsätra 6 1-4
Grupp 12 Arboga Gäddgård 6B vidare
59 Gäddgård 6A - Sture 6 hi 2-3
60 Gäddgård 6C - Gäddgård 6B 1-4
61 Gäddgård 6B - Gäddgård 6A 1-0
62 Sture 6 hi - Gäddgård 6C 5-0
63 Gäddgård 6A - Gäddgård 6C 3-3
64 Sture 6 hi - Gäddgård 6B 0-2