Landslagets Fair Play Trophy 2008/2009: Resultat omgång 1

Matchnummer Resultat Vidare till omgång 2
Grupp 1
1 Irsta 6c - Hamre blå
2 Ekberga 6 - Malmaberg 6a
3 Malmaberg 6a - Irsta 6c
4 Hamre blå - Ekberga 6
5 Irsta 6c - Ekberga 6
6 Hamre blå - Malmaberg 6a Ekberga 6 vidare
Grupp 2
7 Bjurhovda 6c - Malmaberg 6b
8 Irsta 6a - Bjurhovda 6c
9 Malmaberg 6b - Irsta 6a Irsta 6 a vidare
Grupp 3
10 Hamre röd - Bjurhovda 6ab
11 Irsta 6b - Brandthovda 6
12 Brandthovda 6 - Hamre röd
13 Bjurhovda 6ab - Irsta 6b
14 Hamre röd - Irsta 6b
15 Brandthovda 6 - Bjurhovda 6ab Hamre röd vidare
Grupp 4
16 Blåsbo 6a - Kunskap 6a  4-1
17 Önsta 6d - Blåsbo 6a  2-0
18 Kunskap 6a - Önsta 6d  2-2 Önsta 6 d vidare
Grupp 5
19 Apalby 6a - Kunskap 6b  6-0
20 Önsta 6c - Apalby 6a  0-1
21 Kunskap 6b - Önsta 6c  2-6 Apalby 6 a vidare
Grupp 6
22 Håkantorp 6a - Fridhem 6b  2-1
23 Hällby 6c - Håkantorp 6a  4-0
24 Fridhem 6b - Hällby 6c  3-4 Hällby 6 c vidare
Grupp 7
25 Barkarö Eken - Dingtuna Kyrkskola 6a  2-1
26 Fredriksberg 6a - Barkarö Eken  5-0
27 Dingtuna Kyrkskola 6a - Fredriksberg 6a  0-9 Fredriksberg 6 b vidare
Grupp 8
28 Barkarö Björken - Hällby 6d  0-2
29 Fredriksberg 6b - Barkarö Björken  2-1
30 Hällby 6d - Fredriksberg 6b  3-3 Hällby 6 d vidare
Grupp 9
31 Håkantorp 6b - Fredriksberg 6c 5-1
32 Fridhem 6ac - Håkantorp 6b  1-6
33 Fredriksberg 6c - Fridhem 6ac  4-2 Håkantorp 6 b vidare
Grupp 10
34 Persbo 63 - Rotunda 6a  1-0
35 Pilträd 6 - Persbo 63  5-0
36 Rotunda 6a - Pilträd 6  5-0 Pilträd 6 vidare
Grupp 11
37 Persbo 62 - Önsta 6a  1-1
38 Kunskap 6c - Persbo 62  2-1
39 Önsta 6a - Kunskap 6c  5-1 Önsta 6 a vidare
Grupp 12
40 Kunskap 6d - Rotunda 6b  0-8
41 Önsta 6b - Kunskap 6d  9-0
42 Rotunda 6b - Önsta 6b  1-4 Önsta 6 b vidare
Grupp 13
43 Götlunda 6d - Sture 6 fg  1-1
44 Sture 6 hi - Gäddgård 6a  2-1
45 Malma 6b - Götlunda 6d  4-0
46 Sture 6 fg - Gäddgård 6a  1-3
47 Malma 6b - Sture 6 hi  0-2
48 Gäddgård 6a - Götlunda 6d  5-0
49 Sture 6 hi - Sture 6 fg  1-1
50 Gäddgård 6a - Malma 6b  5-1
51 Götlunda 6d - Sture 6 hi  1-11
52 Sture 6 fg - Malma 6b  2-0 Stureskolan 6 hi vidare
Grupp 14
53 Fredhem 6a - Vallmo 6
54 Fredhem 6b - Nibble 6b
55 Vallmo 6 - Nibble 6a
56 Fredhem 6b - Fredhem 6a
57 Nibble 6a - Nibble 6b
58 Fredhem 6a - Nibble 6a
59 Vallmo 6 - Fredhem 6b
60 Nibble 6b - Fredhem 6a
61 Nibble 6a - Fredhem 6b
62 Nibble 6b - Vallmo 6 Fredhem 6 a vidare
Grupp 15
63 Skogslund 61 - Skogslund 62  5-1
64 Skogslund 63 - Käll 6b  1-4
65 Maria 6ab - Skogslund 61
66 Käll 6b - Skogslund 62  1-0 Mariaskolan 6 ab
67 Skogslund 63 - Maria 6ab har utgått
68 Käll 6b - Skogslund 61  2-2
69 Skogslund 62 - Skogslund 63  1-1
70 Maria 6ab - Käll 6b
71 Skogslund 61 - Skogslund 63  3-0
72 Skogslund 62 - Maria 6ab Skogslund 61 vidare
Grupp 16
73 Lärkback 6 - Ransta 6  6-0
74 Valla 6 - Lärkback 6  1-4
75 Ransta 6 - Varmsätra 6  0-2
76 Varmsätra 6 - Lärkback 6  0-2
77 Valla 6 - Ransta 6  2-3
78 Varmsätra 6 - Valla 6  1-2 Lärkback 6 vidare