Landslagets Fair Play Trophy 2011

Matchprogram Omgång 1 2011 Resultat
Matchnr Grupp 1 Gruppsegrare Rönnby Sparris
1 Önsta 6a - Rönnby Sparris 2-4
2 Kristiansborg 6:2 - Apalby 6 6-3
3 Apalby 6 - Önsta 6a 2-5
4 Rönnby Sparris - Kristiansborg 6:2 4-0
5 Önsta 6a - Kristiansborg 6:2 2-7
6 Rönnby Sparris - Apalby 6 4-1
Grupp 2 Gruppsegrare Rönnby Rönnen
7 Fryx 6d - Kristiansborg 61 3-2
8 Önstaskolan 6c - Rönnby Rönnen 0-7
9 Skälby 6 - Fryx 6d 2-3
10 Kristiansborg 61 - Önstaskolan 6c 2-3
11 Rönnby Rönnen - Skälby 6 4-3
12 Fryx 6d - Önstaskolan 6c 2-2
13 Kristiansborg 61 - Rönnby Rönnen 2-6
14 Önstaskolan 6c - Skälby 6 3-1
15 Rönnby Rönnen - Fryx 6d 3-1
16 Skälby 6 - Kristiansborg 61 2-3
Grupp 3 Gruppsegrare Ekberga Grön
17 Ekberga Grön - Kristiansborg 63 1-0
18 Önsta 6d - Pilträd 6 2-1
19 Pilträd 6 - Ekberga Grön 0-2
20 Kristiansborg 63 - Önsta 6d 3-3
21 Ekberga Grön - Önsta 6d 2-1
22 Kristiansborg 63 - Pilträd 6 1-4
Grupp 4 Gruppsegrare Ekberga Blå
23 Kristiansborg 65 - Nybygge 6M1 4-0
24 Ekberga Blå - Önsta 6b 4-4
25 Önsta 6b - Kristiansborg 65 2-2
26 Nybygge 6M1 - Ekberga Blå 2-5
27 Kristiansborg 65 - Ekberga Blå 2-5
28 Nybygge 6M1 - Önsta 6b 5-0
Grupp 5 Gruppsegrare Barkarö Eken
29 Irsta 6a - Rotunda 6a 0-2
30 Barkarö Eken - Storängen 6 3-1
31 Storängen 6 - Irsta 6a 2-1
32 Rotunda 6a - Barkarö Eken 0-7
33 Irsta 6a - Barkarö Eken 1-2
34 Rotunda 6a - Storängen 6 4-3
Grupp 6 Gruppsegrare Barkarö Björken
35 Irsta 6b - Barkarö Björken 2-3
36 St Ilian 62a - Rotunda 6b 7-0
37 Rotunda 6b - Irsta 6b 0-6
38 Barkarö Björken - St Ilian 62a 3-0
39 Irsta 6b - St Ilian 62a 3-1
40 Barkarö Björken - Rotunda 6b 7-0
Grupp 7 Gruppsegrare St Ilian 6 1a
41 St ilian 63a - Hökåsen 2 6-7
42 St Ilian 61 a - Hamre röd 2-3
43 Irsta 6c - St ilian 63a 4-5
44 Hökåsen 2 - St Ilian 61 a 0-5
45 Hamre röd - Irsta 6c 3-2
46 St ilian 63a - St Ilian 61 a 1-3
47 Hökåsen 2 - Hamre röd 1-4
48 Irsta 6c - St Ilian 61 a 3-4
49 St ilian 63a - Hamre röd 2-1
50 Hökåsen 2 - Irsta 6c 0-11
Grupp 8 Gruppsegrare Dingtuna 6a
51 Dingtuna 6a - Hökåsen 1 5-1
52 Hamre blå - St Ilian 63b 3-1
53 Dingtuna 6a - St Ilian 63b 5-4
54 Hökåsen 1 - Hamre blå 0-1
55 Hamre blå - Dingtuna 6a 1-3
56 St Ilian 63b - Hökåsen 1 3-4
Grupp 9 Gruppsegrare Lärkan 6
57 Lärkan 6 - Ransta 6 3-2
58 Valla Orange - Åkra 6A 2-1
59 Åkra 6A - Lärkan 6 1-6
60 Ransta 6 - Valla Orange 1-1
61 Lärkan 6 - Valla Orange 2-2
62 Ransta 6 - Åkra 6A 0-3
Grupp 10 Gruppsegrare Ängshagen GP-stars
63 Valla Gul - Varmsätra6 1-3
64 Varmsätra 6 - Ängshagen GP-stars 1-1
65 Ängshagen GP-stars - Valla Gul 3-0
Grupp 11 Gruppsegrare Malma 6a
66 Malma 6B - Gäddgård 6A 4-3
67 Sture 6fg - Malma 6A 0-6
68 Malma 6A - Malma 6B 3-1
69 Gäddgård 6A - Sture 6fg 1-3
70 Malma 6B - Sture 6fg 3-0
71 Gäddgård 6A - Malma 6A 3-6
Grupp 12 Gruppsegrare Sture 6jk
72 Sture 6jk - Gäddgård 6B 5-0
73 Malma 6C - Gäddgård 6C 7-2
74 Stures 6hi - Sture 6jk 1-2
75 Gäddgård 6B - Malma 6C 1-7
76 Gäddgård 6C - Stures 6hi 2-4
77 Sture 6jk - Malma 6C 2-2
78 Gäddgård 6B - Gäddgård 6C 2-3
79 Stures 6hi - Malma 6C 0-0
80 Sture 6jk - Gäddgård 6C 5-0
81 Stures 6hi - Gäddgård 6B 3-0