Spelprogram - Pojkar 13-14 (9-9) gr 1 vår Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2017-05-06 12:00 Västerfärnebo AIK P02-04 - Västerås IK P04 Svedboäng 9 mot 9
2017-05-07 11:00 Arboga Södra IF P04 Svart - Norbergs AIF P03-04 Ekbacken A (konstgräs)
2017-05-07 15:00 Sala FF P03 - Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 Lärkan (konstgräs)
2017-05-09 18:30 Irsta IF P03 - Kolsva IF P03-04 Klinta IP 2
2017-05-09 18:30 Västerås IK P03 - Skiljebo SK P04 Gul Rocklunda 21
2017-05-13 11:00 Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 - Irsta IF P03 Rocklunda 10
2017-05-14 10:00 Västerås IK P04 - Sala FF P03 Rocklunda 21
2017-05-14 11:00 Norbergs AIF P03-04 - Västerås IK P03 Malmheden
2017-05-14 12:30 Irsta IF P04 Grön - Arboga Södra IF P04 Svart Klinta IP 2
2017-05-14 17:00 Skiljebo SK P04 Gul - Västerfärnebo AIK P02-04 Hamre 10
2017-05-18 18:45 Irsta IF P03 - Västerås IK P04 Klinta IP 2
2017-05-20 12:00 Västerfärnebo AIK P02-04 - Norbergs AIF P03-04 Svedboäng 9 mot 9
2017-05-20 14:00 Västerås IK P03 - Irsta IF P04 Grön Rocklunda 21
2017-05-20 15:00 Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 - Kolsva IF P03-04 Rocklunda 10
2017-05-21 15:00 Sala FF P03 - Skiljebo SK P04 Gul Lärkan (konstgräs)
2017-05-28 11:00 Norbergs AIF P03-04 - Sala FF P03 Malmheden
2017-05-28 11:00 Kolsva IF P03-04 - Arboga Södra IF P04 Svart Brovallen
2017-05-28 12:30 Irsta IF P04 Grön - Västerfärnebo AIK P02-04 Klinta IP 2
2017-05-28 16:00 Västerås IK P04 - Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 Rocklunda 21
2017-05-28 17:00 Skiljebo SK P04 Gul - Irsta IF P03 Hamre 10
2017-05-31 19:00 Västerås IK P03 - Arboga Södra IF P04 Svart Rocklunda 21
Juni
2017-06-03 11:00 Irsta IF P03 - Norbergs AIF P03-04 Klinta IP 2
2017-06-04 10:00 Västerås IK P04 - Kolsva IF P03-04 Rocklunda 21
2017-06-04 12:00 Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 - Skiljebo SK P04 Gul Rocklunda 10
2017-06-04 15:00 Sala FF P03 - Irsta IF P04 Grön Lärkan (konstgräs)
2017-06-10 11:30 Arboga Södra IF P04 Svart - Västerfärnebo AIK P02-04 Ekbacken A (konstgräs)
2017-06-11 11:00 Norbergs AIF P03-04 - Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 Malmheden
2017-06-11 12:30 Irsta IF P04 Grön - Irsta IF P03 Klinta IP 1
2017-06-11 15:00 Skiljebo SK P04 Gul - Västerås IK P04 Hamre 10
2017-06-11 15:30 Kolsva IF P03-04 - Västerås IK P03 Vargheden IP
2017-06-13 18:30 Västerås IK P04 - Norbergs AIF P03-04 Rocklunda 21
2017-06-13 18:30 Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 - Irsta IF P04 Grön Rocklunda 10
2017-06-14 18:30 Västerfärnebo AIK P02-04 - Västerås IK P03 Svedboäng 9 mot 9
2017-06-16 19:00 Sala FF P03 - Arboga Södra IF P04 Svart Lärkan (konstgräs)
2017-06-17 11:00 Norbergs AIF P03-04 - Skiljebo SK P04 Gul Malmheden
2017-06-18 17:00 Skiljebo SK P04 Gul - Kolsva IF P03-04 Hamre 10
2017-06-21 19:00 Västerås IK P03 - Sala FF P03 Rocklunda 21
2017-06-22 19:00 Sala FF P03 - Västerfärnebo AIK P02-04 Lärkans Sportfält
2017-06-25 10:00 Arboga Södra IF P04 Svart - Irsta IF P03 Ekbacken A (konstgräs)
2017-06-25 14:30 Irsta IF P04 Grön - Västerås IK P04 Klinta IP 2
2017-06-26 18:00 Skiljebo SK P04 Gul - Irsta IF P04 Grön Hamre 10
Juli
2017-07-05 18:00 Irsta IF P03 - Västerås IK P03 Klinta IP 2
2017-07-05 19:30 Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 - Arboga Södra IF P04 Svart Rocklunda 10
Augusti
2017-08-11 18:30 Arboga Södra IF P04 Svart - Västerås IK P04 Ekbacken A (konstgräs)
2017-08-13 11:00 Kolsva IF P03-04 - Sala FF P03 Brovallen
2017-08-13 14:30 Irsta IF P04 Grön - Norbergs AIF P03-04 Klinta IP 2
2017-08-13 16:00 Västerfärnebo AIK P02-04 - Irsta IF P03 Svedboäng 9 mot 9
2017-08-15 18:30 Norbergs AIF P03-04 - Kolsva IF P03-04 Malmheden
2017-08-16 18:15 Irsta IF P03 - Sala FF P03 Klinta IP 1
2017-08-16 18:30 Västerås IK P03 - Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 Rocklunda 21
2017-08-17 18:30 Kolsva IF P03-04 - Västerfärnebo AIK P02-04 Brovallen
2017-08-20 Skiljebo SK P04 Gul - Arboga Södra IF P04 Svart
2017-08-20 10:00 Västerås IK P04 - Västerås IK P03 Rocklunda 21
2017-08-20 10:00 Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U13 - Västerfärnebo AIK P02-04 Rocklunda 10
2017-08-21 18:30 Irsta IF P04 Grön - Kolsva IF P03-04 Klinta IP 2