Matchändringar - Västmanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 8 Herrar
2020-08-14 19:00 Hallsta FK Ungdom - Bäckby United FC 2020-05-26 09:11
2020-08-14 19:00 Hornafrik Ungdomsförening IF - Sörstafors-Kolbäck FK U 2020-05-26 09:11
2020-08-14 19:00 Hubbo BK - Kazakiska Kultur & IF 2020-05-26 09:11
2020-08-14 19:00 Aroskurd IF - Ekeby BK 2020-05-26 09:11
2020-09-05 13:00 Hubbo BK - Hallsta FK Ungdom 2020-05-26 09:11
2020-09-05 13:00 Kazakiska Kultur & IF - Aroskurd IF 2020-05-26 09:11
2020-09-05 13:00 Sörstafors-Kolbäck FK U - Bäckby United FC 2020-05-26 09:11
2020-09-05 13:00 Ekeby BK - Hornafrik Ungdomsförening IF 2020-05-26 09:11
2020-09-12 13:00 Hallsta FK Ungdom - Hornafrik Ungdomsförening IF 2020-05-26 09:11
2020-09-12 13:00 Aroskurd IF - Hubbo BK 2020-05-26 09:11
2020-09-12 13:00 Bäckby United FC - Kazakiska Kultur & IF 2020-05-26 09:11
2020-09-12 13:00 Ekeby BK - Sörstafors-Kolbäck FK U 2020-05-26 09:11
2020-09-19 13:00 Hornafrik Ungdomsförening IF - Aroskurd IF 2020-05-26 09:11
2020-09-19 13:00 Hubbo BK - Bäckby United FC 2020-05-26 09:11
2020-09-19 13:00 Kazakiska Kultur & IF - Sörstafors-Kolbäck FK U 2020-05-26 09:11
2020-09-19 13:00 Hallsta FK Ungdom - Ekeby BK 2020-05-26 09:11
2020-09-26 13:00 Aroskurd IF - Hallsta FK Ungdom 2020-05-26 09:11
2020-09-26 13:00 Ekeby BK - Kazakiska Kultur & IF 2020-05-26 09:11
2020-09-26 13:00 Bäckby United FC - Hornafrik Ungdomsförening IF 2020-05-26 09:11
2020-09-26 13:00 Sörstafors-Kolbäck FK U - Hubbo BK 2020-05-26 09:11
Träningsmatcher 1 domare
2020-06-03 19:00 Arboga Södra IF U17 - Skiljebo SK U16 2020-06-01 08:27
Flickor 11m11 Grön (15-16 år)
2020-06-07 16:00 Gideonsbergs IF F04-06 - Ekeby BK 2020-05-27 13:53
Flickor 9m9 Blå Vår
2020-06-07 13:00 Gideonsbergs IF F07 - Forsby FF F06 2020-05-27 21:57
2020-06-14 17:00 Arboga Södra IF F06-07 - Gideonsbergs IF F07 2020-05-29 09:47
2020-06-17 19:00 Gideonsbergs IF F07 - Skiljebo SK F 07 Gul 2020-05-27 21:57
Flickor 9m9 Grön Vår
2020-06-06 Ekeby BK/Norrby IK F06-07 - Gideonsbergs IF F07 2020-06-01 16:42
2020-06-13 14:00 Irsta IF F07/08 - Gideonsbergs IF F07 2020-05-31 11:10
2020-06-14 17:00 Tillberga IK/Tortuna IK - Västanfors IF FK F07 2020-05-29 20:58
2020-06-16 18:30 Irsta IF F07/08 - Sala FF F06/07 2020-05-31 11:13
2020-06-21 17:00 Gideonsbergs IF F07 - Skiljebo SK F 07 Svart 2020-05-27 14:57
Flickor 7m7 Röd/Svart gr1 Vår
2020-06-07 17:00 Västerfärnebo AIK F08 - Gideonsbergs IF F08 2020-05-27 21:37
2020-06-14 12:00 Gideonsbergs IF F08 - Sala FF F08/09 2020-05-26 11:36
2020-06-17 18:00 Västerfärnebo AIK F08 - Skiljebo SK F09 Gul 2020-05-27 21:38
2020-06-21 11:30 Arboga Södra IF F08-09 Gul - Gideonsbergs IF F09 Vit 2020-05-30 22:01
Flickor 7m7 Röd/svart gr2 Vår
2020-06-07 10:30 Skiljebo SK F08 Svart - Barkarö SK F08 2020-06-01 13:48
2020-06-07 14:30 Skiljebo SK F08 Gul - Gideonsbergs IF F08 Blå 2020-06-01 13:47
2020-06-13 10:00 Gideonsbergs IF F08 Blå - Skiljebo SK F08 Svart 2020-05-26 11:33
2020-06-13 11:00 Barkarö SK F08 - Tortuna SK/Tillberga IK 2020-05-31 23:33
2020-06-13 12:00 Gideonsbergs IF F08 Vit - Skultuna IS F07/09 2020-05-26 11:34
2020-06-16 18:30 Tortuna SK/Tillberga IK - Gideonsbergs IF F08 Blå 2020-05-31 22:27
2020-06-21 10:00 Barkarö SK F08 - Gideonsbergs IF F09 blå 2020-05-31 23:34
Flickor 7m7 Blå (10-11 år)
2020-06-07 10:00 Arboga Södra IF F08-09 Svart - Barkarö SK F10 Blå 2020-05-30 21:58
2020-06-07 10:00 Irsta IF F09 - Skiljebo SK F 10 Svart 2020-05-27 16:38
2020-06-07 16:00 IFK Västerås FK F09 - Västanfors IF FK F09 2020-06-01 21:34
2020-06-21 10:00 Arboga Södra IF F08-09 Svart - Götlunda IF F0810 2020-05-30 22:02
2020-06-21 10:00 Irsta IF F09 - Västerås SK FK F09 Grön 2020-05-27 16:39
Flickor 7m7 Grön (10-11 år)
2020-06-07 16:00 IFK Västerås FK F09 - Gideonsbergs IF F10 Vit 2020-06-01 21:35
2020-06-12 17:30 Gideonsbergs IF F10 Vit - Västerås IK F10 2020-05-28 12:46
2020-06-14 12:00 Gideonsbergs IF F10 Blå - Kungsör BK F09/10 2020-05-28 12:45
2020-06-14 14:00 Gideonsbergs IF F10 Röd - Barkarö SK F10 Grön 2020-05-28 12:47
2020-06-17 17:30 Gideonsbergs IF F10 Vit - Västerås SK FK F10 2020-05-28 12:48
Flickor 9 år 5m5 poolspel
2020-06-07 10:00 Västerås IK Gul - Barkarö SK F11 2020-05-28 15:56
2020-06-07 10:00 Västerås IK Svart - Kungsör BK f-11/12 2020-05-28 15:44
2020-06-21 Västerås SK FK F11 - Arboga Södra IF F10-11 Gul 2020-05-30 10:51
2020-06-21 10:00 Västerås IK Gul - Surahammars FK F11 2020-05-29 08:41
2020-06-21 11:00 Västerås IK Svart - Arboga Södra IF F10-11 Svart 2020-05-29 08:41
Flickor 8 år 5m5 poolspel
2020-06-14 10:00 Västerås SK FK F12 - Norbergs AIF F 11-12 2020-05-27 09:34
Pojkar 11m11 Blå (3)
2020-06-13 13:00 Skiljebo SK P 04 Svart - Kolsva IF 2020-05-31 12:06
Pojkar 11m11 Grön 1 (4)
2020-06-07 14:00 Skultuna IS Ungdom - Västerås IK P05 2020-05-28 21:26
Pojkar 11m11 Grön 2 (5)
2020-06-06 11:30 Skiljebo SK P 05 Gul - Sala FF P05 2020-05-29 17:46
2020-06-07 18:00 IFK Västerås FK P05 - Skiljebo SK P 05 Svart/Röd 2020-05-29 23:11
2020-06-14 16:00 Dingtuna GIF P04/05 - Fagersta Södra IK 1 2020-05-28 11:56
2020-06-21 15:30 Skiljebo SK P 05 Gul - Dingtuna GIF P04/05 2020-05-29 17:47
pojkar 11m11 Grön 3
2020-06-07 15:30 Skiljebo SK P 05 - Västerås IK P05 2020-05-29 17:43
2020-06-13 13:00 Västerås SK FK P15 - Gideonsbergs IF P05 Vit 2020-05-27 14:09
2020-06-21 15:00 Gideonsbergs IF P05 Vit - Västerås IK P05 2020-06-01 12:47
2020-06-24 18:00 IK Franke P05 - Skiljebo SK P 05 2020-05-26 17:20
2020-06-28 14:00 Skiljebo SK P 05 - Gideonsbergs IF P05 Vit 2020-05-26 20:44
Pojkar 9m9 Röd 1 Vår
2020-06-14 15:30 Köping FF P06 Röd Köping FF P06 - IFK Västerås FK P06 Lag Vit 2020-05-27 21:00
2020-06-21 15:30 Köping FF P06 Röd Köping FF P06 - Västerås BK 30 P06 2020-05-27 21:00
Pojkar 9m9 Blå 1 Vår
2020-06-04 18:30 Arboga Södra IF P07 Svart - Hallstahammars SK FK P06 2020-05-27 17:50
2020-06-07 10:00 IFK Västerås FK P07 Blå - Västerås IK P07 2020-06-01 11:42
2020-06-14 16:00 Hallstahammars SK FK P06 - IFK Västerås FK P07 Blå 2020-06-01 16:51
Pojkar 9m9 Grön 1 vår
2020-06-14 12:00 IK Franke P07 - Sala FF P07 2020-05-26 11:19
2020-06-14 16:00 IFK Västerås FK P07 Vit - Irsta IF P07 Svart 2020-06-01 11:43
2020-06-14 17:00 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Västerås IK P07 Gul 2020-05-31 21:18
2020-06-28 16:00 IFK Västerås FK P07 Vit - Västerås IK P07 Gul 2020-06-01 11:44
2020-06-28 17:00 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - IK Franke P07 2020-05-31 21:19
Pojkar 9m9 Grön 2 Vår
2020-06-13 11:00 Götlunda IF P0806 - Västerås BK 30 P07 SVART 2020-05-26 05:38
2020-06-13 13:30 Arboga Södra IF P07 Gul - Kolsva IF P07-08 2020-05-27 17:49
2020-06-18 18:30 Arboga Södra IF P07 Gul - Västerås IK P07 Svart 2020-05-27 17:49
Pojkar 9m9 Röd 2 Vår
2020-06-14 14:30 Sörstafors-Kolbäck FK P06 - Fagersta Södra IK P06 2020-06-01 08:20
2020-06-28 14:00 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Sörstafors-Kolbäck FK P06 2020-05-31 21:22
Pojkar 7m7 Svart Vår
2020-06-07 10:00 Köping FF P09 Svart - Skiljebo SK P 08 Svart 2020-05-27 11:55
2020-06-07 11:00 IK Franke P08 Lag 1 - Gideonsbergs IF P08 2020-05-27 08:13
2020-06-13 10:45 Barkarö SK P08 Svart - Skiljebo SK P 08 Gul 2020-05-29 04:19
2020-06-20 11:00 IK Franke P08 Lag 1 - Västerås SK FK P08 Grön 2020-05-27 08:15
2020-06-21 13:00 Köping FF P09 Svart - Romfartuna GIF Västerås P09 2020-05-27 11:55
Pojkar 7m7 Röd gr1 Vår
2020-06-07 10:00 Västerås IK P09:1 Gul - Fagersta Södra IK P08 RÖD 2020-05-31 21:13
2020-06-07 13:00 IK Franke P08 Lag 2 - Irsta IF P08 2020-05-27 08:17
2020-06-14 10:00 Västerås IK P09:1 Gul - Romfartuna GIF Västerås P09 2020-05-31 21:13
2020-06-14 15:00 Tillberga IK Fotboll PF 08-09 Tillberga IK P08/09 - IK Franke P08 Lag 2 2020-06-01 19:47
2020-06-20 13:00 IK Franke P08 Lag 2 - Sala FF P09 Svart 2020-05-27 08:18
2020-06-21 12:10 Barkarö SK P08 Röd - Västerås IK P08:4 Gul 2020-05-26 21:32
Pojkar 7m7 Röd gr2 Vår
2020-06-17 18:00 Romfartuna GIF Västerås P08 grön - Irsta IF P09 Svart 2020-05-29 19:44
Pojkar 7m7 Blå gr1 Vår
2020-06-06 11:30 Skiljebo SK P 10 Revhaj - Gideonsbergs IF P10 2020-05-27 22:15
2020-06-07 15:00 Skiljebo SK P 09 Vit - Irsta IF P09 Vit 2020-05-28 07:08
2020-06-13 12:00 Västerås SK FK P10 Grön - Sala FF P09 Röd 2020-06-01 11:29
2020-06-14 10:00 Köping FF P09 röd - IFK Västerås FK P09 2020-05-27 11:57
2020-06-14 10:00 Skiljebo SK P 10 Blåhaj - Tortuna SK 1 2020-05-27 22:11
2020-06-21 10:00 Skiljebo SK P 10 Revhaj - Romfartuna GIF Västerås P10 2020-05-27 22:12
2020-06-21 10:00 Västerås IK P09:1 Svart - Skiljebo SK P 10 Blåhaj 2020-05-31 21:15
2020-06-21 16:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Västerås SK FK P10 Grön 2020-05-28 07:11
Pojkar 7m7 Blå gr2 Vår
2020-06-06 11:30 Skiljebo SK P 10 Vithaj - IK Franke P09 2020-05-27 22:16
2020-06-14 10:00 Skiljebo SK P 10 Valhaj - Hallstahammars SK FK P09 Blå 2020-05-27 22:17
2020-06-21 10:00 Skiljebo SK P 10 Vithaj - Västerås SK FK P10 Vit 2020-05-27 22:18
Pojkar 7m7 Blå gr3 Vår
2020-06-07 14:00 Västerås BK 30 P08 Vit - Västerås IK P10:3 2020-05-26 12:37
2020-06-07 14:00 Skiljebo SK P 09 Svart - Gideonsbergs IF P08 2020-05-26 09:35
2020-06-14 13:00 Romfartuna GIF Västerås P08 vit - Västerås BK 30 P08 Vit 2020-06-01 07:12
2020-06-14 15:30 Gideonsbergs IF P08 - Västerås SK FK P09 Svart 2020-06-01 12:22
2020-06-16 18:15 Skiljebo SK P 09 Röd - Västerfärnebo AIK P08 2020-05-27 22:43
Pojkar 7m7 Grön gr1 Vår
2020-06-14 10:00 Västerås IK P10:2 - Fagersta Södra IK 2020-06-01 21:13
Pojkar 7m7 Grön gr2 Vår
2020-06-07 10:00 Västerås IK P10:1 - Skultuna IS Svart 2020-06-01 17:34
2020-06-07 16:00 Ransta IK P10 - Skultuna IS Röd 2020-05-27 16:00
2020-06-14 17:00 Västerfärnebo AIK P09-10 - Västerås BK 30 P10 SVART 2020-05-28 13:09
Pojkar 7m7 Grön gr3 Vår
2020-06-06 10:00 Sörstafors-Kolbäck FK P10/11 - Hallstahammars SK FK P-10 Vit 2020-05-26 15:18
2020-06-13 10:30 Hallstahammars SK FK P-10 Vit - Gideonsbergs IF P10 Vit 2020-05-29 14:26
2020-06-13 12:00 Västerås SK FK P10 Orangea - Munktorps BK F/P09-10 Munktorp BK F/P 09-10 2020-06-01 11:29
2020-06-20 10:30 Hallstahammars SK FK P-10 Vit - IK Franke P10 Vit 2020-05-29 14:26
Pojkar 9 år 5m5 poolspel gr1
2020-06-14 10:00 Gideonsbergs IF P11 Blå - Irsta IF P11 VIT 2020-06-01 12:15
2020-06-21 10:00 Gideonsbergs IF P11 Vit - Irsta IF P11 VIT 2020-06-01 12:16
Pojkar 9 år 5m5 poolspel gr2
2020-06-06 09:00 Västerås SK FK P11 Blå - IFK Västerås FK P11 2020-05-28 22:16
2020-06-06 10:00 Västerås SK FK P11 Grön - Irsta IF P11Svart 2020-05-28 22:13
2020-06-14 17:00 Ransta IK P11 - Västerås SK FK P11 Grön 2020-05-27 16:06
2020-06-20 10:00 Västerås SK FK P11 Blå - Orresta IF PF-11 2020-05-28 22:19
2020-06-20 11:00 Västerås SK FK P11 Grön - Tillberga IK Fotboll P 10/11 P11 2020-05-28 22:17
Pojkar 9 år 5m5 poolspel gr3
2020-06-06 11:00 Västerås SK FK P11 Gul - Götlunda IF P11-12 2020-05-28 22:18
2020-06-07 15:00 Munktorps BK PF 11-12 - Kolsva IF P11-13 P/F11-13 2020-05-26 08:00
2020-06-13 10:00 Västerås SK FK P11 Gul - Västerås BK 30 P11 VIT 2020-05-28 22:21
2020-06-13 11:00 Västerås SK FK P11 Orangea - Arboga Södra IF P11 Svart 2020-05-28 22:28
2020-06-14 11:00 Munktorps BK PF 11-12 - Götlunda IF P11-12 2020-05-26 07:59
2020-06-21 12:30 Västerås BK 30 P11 VIT - Munktorps BK PF 11-12 2020-05-29 09:29
Pojkar 9 år 5m5 poolspel gr4
2020-06-07 09:00 Västerås SK FK P11 Vit - Barkarö SK P11 Blå 2020-05-28 22:21
2020-06-07 10:00 IK Franke P11 Vit - IK Oden P 11, (9 år) 2020-05-29 11:04
2020-06-07 10:00 IK Franke P11 Grön - Sala FF P11 Röd 1 2020-05-29 11:04
2020-06-07 10:00 Västerås SK FK P11 Svart - Barkarö SK P11 Röd 2020-05-28 22:22
2020-06-07 13:00 Skiljebo SK P 11 Orange - IFK Västerås FK P11 Vit lag 1 2020-05-30 23:07
2020-06-14 10:00 IK Oden P 11, (9 år) - IK Franke P11 Grön 2020-06-01 09:28
2020-06-21 Västerås SK FK P11 Vit - Dingtuna GIF P11 2020-05-28 22:22
2020-06-21 10:00 Västerås SK FK P11 Svart - Sala FF P11 Röd 1 2020-05-28 22:23
Pojkar 8 år 5m5 poolspel gr3
2020-06-07 12:00 IK Franke P12 Lag 1 - Västerås BK 30 P12 SVART 2020-05-29 14:30
2020-06-07 13:00 IK Franke P12 Lag 2 - Västerås SK FK P12 Vit 2020-05-29 14:30