Zoninstruktörer

Andreas Svensson

Zoninstruktör-flickor

Mobil: 070-384 59 25
E-post: andreas.svensson@sisu.vstm.rf.se

Ansvarsområde: Arboga Södra IF, Forsby FF, Kolsva IF, Götlunda IF, Kungsörs BK

Andreas Dayan

Zoninstruktör-flickor

Mobil: 076-199 55 26
E-post: andreasdayan@hotmail.com

Ansvarsområde: IFK Västerås, Romfartuna GIF, Irsta IF, Arboga Södra IF, Kolsva IF, Forsby FF, Götlunda IF, Kungsörs BK

Lise-Lotte Hjalmar

Zoninstruktör-flickor

Mobil: 072-242 28 00
E-post: lotta.hjalmar@hotmail.com

Ansvarsområde: Grällsta IF, Norrby SK, Ransta IK, Sala FF, Västerfärnebo AIK,

Mikael Eklund

Zoninstruktör-flickor

Mobil: 070-485 70 19
E-post: mikael.l.eklund@hotmail.com

Ansvarsområde: Skiljebo SK, Västerås IK, Västanfors IF FK

Per-Olof Persson

Zoninstruktör-flickor

Mobil: 076-200 77 57
E-post: pircos4@gmail.com

Ansvarsområde: Gideonsberg IF

Jan Östlund

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 070-584 77 34
E-post: osten67@hotmail.com

Ansvarsområde: Sala FF, Västerfärnebo AIK

Johan Becker

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 072-229 32 42
E-post: johan.becker@vff.se

Ansvarsområde: Dingtuna GIF, Skultuna IS, IFK Västerås

Kent Viol

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 070-239 42 06
E-post: kent.viol@telia.com

Ansvarsområde: Fagersta Södra IK, Skinnskattebergs SK, Västerås SK U

Markku Kauppinen

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 070-462 60 78

Ansvarsområde: Surahammar FK, Tillberga IK, Hallstahammars SK

Mohammad Arghashi

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 076-569 32 47
E-post: moharga@gmail.com

Ansvarsområde: Västerås BK 30, IK Oden

Niklas Lundqvist

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 070-417 55 90
E-post: niklas@go-ncs.se

Ansvarsområde: Skiljebo SK, Västerås IK

Niklas Rådberg

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 070-795 38 22
E-post: niklas911@gmail.com

Ansvarsområde: Forsby FF

Robert Alm

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 070-248 44 42
E-post: robert@heroteknik.se

Ansvarsområde: Kungsörs BK, Köping FF, Rytterne IS

Tom Velander

Zoninstruktör-flickor

Mobil: 070-630 29 03
E-post: tom@svklimat.se

Ansvarsområde: Barkarö SK, Ekeby BK, Dingtuna GIF, Rytterne IS

Almin Suljic

Zoninstruktör-pojkar

Mobil: 072-002 45 15
E-post: arminsuljic@live.se

Ansvarsområde: Skiljebo SK, Västerås IK

Conny Andersson

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-890 44 58
E-post: connyrs@hotmail.com

Jari Lautaoja

Zoninstruktör-pojkar

Tel: 0227-421 50
E-post: jari.lautaoja@strandbetong.se

Ansvarsområde: Arboga Södra IS, Kolsva IF

Philip Wester

Målvaktsinstruktör

E-post: philip.wester@hotmail.com