Distriktslag

Flickor 00

Lise-Lotte Hjalmar

Distriktsförbundskapten Flickor 00

Mobil: 072-242 28 00
E-post: lotta.hjalmar@hotmail.com

Vicki Blommé

Distriktsförbundskapten Flickor 00

Mobil: 076-347 08 12
E-post: vicki.blomme1@gmail.com

Mika Korhonen

Målvaktsinstruktör Flickor 00

Mobil: 073-337 52 98
Webbplats: mika.korhonen@peab.se

Pojkar 00

Martin Gustavsson

Distriktsförbundskapten Pojkar 00

Tel: 076-569 31 71
E-post: martin2.gustavsson@skola.vasteras.se

Serwat Zarifnejad

Distriktsförbundskapten Pojkar 00

Mobil: 070-794 30 23
E-post: ser_wat@hotmail.com

Fredrik Dimberg

Målvaktsinstruktör Pojkar 00

Mobil: 070-630 69 66
E-post: saladimman@hotmail.com

Flickor 01

Andreas Dayan

Distriktsförbundskapten VFF F01

Mobil: 076-199 55 26
E-post: andreasdayan@hotmail.com

Viktor Dimberg

Distriktsförbundskapten VFF F01

Mobil: 073-653 92 78
E-post: dimbergare@me.com

Bernt Thoren

Målvaktsinstruktör VFF F01

Mobil: 073-942 50 01
E-post: bernt.thoren@vik.se

Pojkar 01

Kent Viol

Distriktsförbundskapten VFF P01

Mobil: 070-239 42 06
E-post: kent.viol@telia.com

Robert Alm

Distriktsförbundskapten VFF P01

Mobil: 070-248 44 42
E-post: robert@heroteknik.se

Conny Andersson

Målvaktsinstruktör VFF P01

Mobil: 070-890 44 58
E-post: connyrs@hotmail.com

Flickor 02

Lise-Lotte Hjalmar

Distriktsförbundskapten Flickor 02

Mobil: 072-242 28 00
E-post: lotta.hjalmar@hotmail.com

Pojkar 02

Armin Suljic

Distriktsförbundskapten VFF P02

Mobil: 072-002 45 15
E-post: arminsuljic@live.se

Niklas Rådberg

Distriktsförbundskapten VFF P02

Mobil: 070-795 38 22
E-post: niklas911@gmail.com

Philip Wester

Målvaktsinstruktör VFF P02

E-post: philip.wester@hotmail.com