Matchändringar - Västmanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Flick 9m9 Blå vår Västmanland
2021-05-08 10:30 IFK Västerås FK F07/08 Blå - Västerås BK 30 F07/Barkarö SK 08 2021-04-12 13:23
2021-05-09 11:00 Västanfors IF FK F07 - Irsta IF F14U 2021-04-16 14:33
2021-05-22 10:30 IFK Västerås FK F07/08 Blå - Gideonsbergs IF F07 Vit 2021-04-12 13:24
2021-05-29 11:00 Västanfors IF FK F07 - Norbergs AIF F08-09 2021-04-16 14:34
2021-06-06 10:30 IFK Västerås FK F07/08 Blå - Skiljebo SK F07 Gul 2021-04-12 13:24
2021-06-13 10:00 Västanfors IF FK F07 - Norrby IK F08 2021-04-16 14:34
2021-06-20 10:30 IFK Västerås FK F07/08 Blå - Gideonsbergs IF F08 2021-04-12 13:24
Flick 9m9 Grön vår Västmanland
2021-05-15 12:00 IFK Västerås FK F07/08 Vit - Skiljebo SK F07 Svart 2021-04-12 13:20
2021-05-16 14:00 Kungsör BK F07/08 - Gideonsbergs IF F08 2021-04-15 09:03
2021-05-29 12:00 IFK Västerås FK F07/08 Vit - Romfartuna GIF F07/08 2021-04-12 13:21
2021-05-30 14:00 Kungsör BK F07/08 - Skultuna IS/Västerfärnebo AIK 2021-04-15 09:04
2021-06-05 10:00 IFK Västerås FK F07/08 Vit - Tortuna SK F07/08 Tortuna SK/Tillberga IK 2021-04-12 13:22
2021-06-13 14:00 Kungsör BK F07/08 - Skiljebo SK F07 Svart 2021-04-15 09:04
2021-06-19 10:00 IFK Västerås FK F07/08 Vit - Barkarö SK F08 2021-04-12 13:22
Flick 7m7 Svart Vår Västmanland
2021-05-04 17:15 Skiljebo SK F09 Gul - IFK Västerås FK F09/10 2021-04-14 20:07
2021-05-04 17:15 Skiljebo SK F09 Svart - Åkra FC F09 2021-04-14 20:04
2021-05-22 10:00 Skiljebo SK F09 Gul - Barkarö SK F09 2021-04-15 15:21
2021-05-29 10:00 Skiljebo SK F09 Svart - Arboga Södra IF F08-09 Gul 2021-04-15 15:21
2021-06-05 10:00 Skiljebo SK F09 Gul - Gideonsbergs IF F09 2021-04-15 15:23
2021-06-12 10:00 Skiljebo SK F09 Gul - Åkra FC F09 2021-04-15 15:24
2021-06-13 10:00 Skiljebo SK F09 Svart - Barkarö SK F09 2021-04-15 15:26
2021-06-20 10:00 Skiljebo SK F09 Svart - Arboga Södra IF F08-09 Svart 2021-04-15 15:27
Flick 7m7 Röd Vår Västmanland
2021-05-02 14:30 Norrby SK F 09/10 - Götlunda IF F0811 2021-04-14 06:25
2021-05-23 10:00 Norrby SK F 09/10 - Forsby FF 1 2021-04-14 06:26
2021-06-06 12:00 Norrby SK F 09/10 - Gideonsbergs IF F09 2021-04-14 06:26
2021-06-20 09:30 Norrby SK F 09/10 - Sala FF F08/09 2021-04-14 06:27
Flick 7m7 Blå Vår Västmanland
2021-05-08 14:00 Kungsör BK F09/10 - IFK Västerås FK F09/10 2021-04-13 09:32
2021-05-22 14:00 Kungsör BK F09/10 - Surahammars FK F10 2021-04-13 09:41
2021-05-29 14:00 Kungsör BK F09/10 - Gideonsbergs IF F10 2021-04-13 09:42
2021-06-12 14:00 Kungsör BK F09/10 - Västerås IK F10 Röd 2021-04-13 09:42
Flick 7m7 Grön Vår Västmanland
2021-05-02 11:00 Västanfors IF FK F11 - Skiljebo SK F 11 Gul 2021-04-17 20:38
2021-05-23 14:00 Västanfors IF FK F11 - Surahammars FK F11 2021-04-17 20:39
2021-06-06 16:00 Västanfors IF FK F11 - Kungsör BK f-11/12 2021-04-17 20:40
2021-06-20 13:00 Västanfors IF FK F11 - Romfartuna GIF Västerås F10 2021-04-17 20:40
P16-18 (11m11) 2 Röd Vår VästmanlandÖrebro
2021-05-02 13:00 IFK Kumla - IK Sturehov 1 2021-04-13 15:37
P15-17 (11m11) 3 Blå Vår VästmanlandÖrebro
2021-05-02 17:00 Örebro SK FK 1 - BK Ett Fyra 2 2021-04-12 13:44
2021-05-23 12:00 Örebro SK FK 1 - IFK Västerås FK P05 2021-04-12 13:45
2021-06-06 12:00 Örebro SK FK 1 - Adolfsbergs IK Rosa 2021-04-12 13:46
2021-06-20 12:00 Örebro SK FK 1 - Fjugesta IF/Lekebergs IF 2021-04-12 13:48
P15-16 (11m11) 4 Grön Vår VästmanlandÖrebro
2021-05-01 12:00 Örebro SK FK 2 - Skiljebo SK P06 2021-04-12 13:50
2021-05-08 12:00 Örebro SK FK 2 - IFK Hallsberg FK 1 2021-04-12 13:51
2021-05-09 14:00 Västerås IK P06 - Köping FF P06 2021-04-12 11:33
2021-05-09 16:00 Skiljebo SK P06 - IK Sturehov 2 Röd 2021-04-12 08:13
2021-05-20 19:00 Skiljebo SK P06 - BK Forward 2 2021-04-12 08:14
2021-05-22 12:00 Örebro SK FK 2 - Fagersta Södra IK U-15 2021-04-12 13:52
2021-05-22 14:00 Västerås IK P06 - Gideonsbergs IF P05 2021-04-12 11:33
2021-06-05 14:00 Västerås IK P06 - Nora BK 2021-04-12 11:33
2021-06-06 12:00 Örebro SK FK 2 - Lillån FK Grön 2021-04-12 13:52
2021-06-06 16:00 Skiljebo SK P06 - IFK Lindesberg 2 2021-04-12 08:14
2021-06-08 Fagersta Södra IK U-15 - BK Forward 2 2021-04-11 13:22
2021-06-13 14:00 Västerås IK P06 - Skiljebo SK P06 2021-04-12 11:33
2021-06-20 16:00 Skiljebo SK P06 - Nora BK 2021-04-12 08:15
P15-16 (11m11) 5 Grön Vår VästmanlandÖrebro
2021-05-08 13:00 Irsta IF P06 - Norbergs AIF p05/06 2021-04-17 11:59
2021-05-16 16:00 Kungsör BK P05/06 - Lillån FK vit 2021-04-13 09:15
2021-05-23 15:30 Irsta IF P06 - IK Sturehov 2 Blå 2021-04-17 12:00
2021-05-30 16:00 Kungsör BK P05/06 - Norbergs AIF p05/06 2021-04-13 09:15
2021-06-05 15:30 Irsta IF P06 - Hovsta IF 2 2021-04-17 12:01
2021-06-13 13:00 Irsta IF P06 - Adolfsbergs IK 2 2021-04-17 12:01
2021-06-13 16:00 Kungsör BK P05/06 - IK Sturehov 2 Blå 2021-04-13 09:15
2021-06-20 16:00 Kungsör BK P05/06 - Munktorps BK 06 2021-04-13 09:15
Pojk 9m9 Svart gr1 vår Västmanland
2021-05-01 10:30 Skiljebo SK P 07 Svart - Västerås SK FK P08 Vit 2021-04-15 13:49
2021-05-15 10:30 Skiljebo SK P 07 Svart - Västerås IK P07 Svart 2021-04-15 13:50
2021-05-29 10:30 Skiljebo SK P 07 Svart - Köping FF P07 Svart 2021-04-15 13:50
2021-06-12 10:30 Skiljebo SK P 07 Svart - Västerås SK FK P07 Grön 2021-04-15 13:51
Pojk 9m9 Röd vår Västmanland
2021-05-08 12:30 IFK Västerås FK P07 - Västerås IK P07 Vit 2021-04-15 15:49
2021-05-16 10:30 IFK Västerås FK P07 - Västerås BK 30 P08 SVART 2021-04-15 15:51
2021-05-29 16:30 IFK Västerås FK P07 - Grällsta IF P07 2021-04-15 16:04
2021-06-20 12:30 IFK Västerås FK P07 - Skiljebo SK P 08 Röd 2021-04-15 16:06
Pojk 9m9 Blå vår Västmanland
2021-05-02 10:30 Barkarö SK P08 - IFK Västerås FK P07 2021-04-15 14:16
2021-05-09 12:30 IFK Västerås FK P07 - Hallstahammars SK FK P-08 1 2021-04-15 15:49
2021-05-16 15:00 Barkarö SK P08 - Skiljebo SK P 08 Blå 2021-04-15 14:26
2021-05-23 17:00 IFK Västerås FK P07 - Västerås IK P08:4 Svart 2021-04-15 16:01
2021-05-30 17:00 IFK Västerås FK P07 - IK Oden P08 2021-04-15 16:04
2021-06-06 10:30 Barkarö SK P08 - Kolsva IF P07-08 2021-04-15 14:17
2021-06-13 18:00 IFK Västerås FK P07 - Västerås IK P08:2 Svart 2021-04-15 16:07
2021-06-20 15:00 Barkarö SK P08 - Arboga Södra IF P08 Svart 2021-04-17 06:28
Pojk 9m9 Grön vår Västmanland
2021-05-09 11:00 Barkarö SK P08 Grön - IK Oden P08 2021-04-15 14:23
2021-05-16 16:00 Norrby SK u14 - Hallstahammars SK FK P-08 2 2021-04-13 21:10
2021-05-23 15:00 Barkarö SK P08 Grön - Arboga Södra IF P08 Gul 2021-04-15 14:27
2021-05-30 16:00 Norrby SK u14 - Surahammars FK P08 2021-04-13 21:11
2021-06-13 13:00 Norrby SK u14 - Köping FF P-08 2021-04-13 21:12
2021-06-13 15:00 Barkarö SK P08 Grön - Kungsör BK P07 p-07/08 2021-04-15 14:27
2021-06-18 17:15 Barkarö SK P08 Grön - Hallstahammars SK FK P-08 2 2021-04-17 06:33
2021-06-24 18:15 Norrby SK u14 - Åkra FC P08 2021-04-13 21:15
Pojk 9m9 Svart gr2 vår Västmanland
2021-05-02 15:30 Skiljebo SK P 07 Gul - Västerås SK FK P07 Vit 2021-04-15 13:52
2021-05-08 13:00 Västerås IK P08:4 Gul - Skiljebo SK P 07 Gul 2021-04-13 17:59
2021-05-15 11:00 IK Franke P07 - Gideonsbergs IF P07 2021-04-13 14:02
2021-05-16 15:30 Skiljebo SK P 07 Gul - Götlunda IF P0508 2021-04-15 13:52
2021-05-22 11:00 IK Franke P07 - Skiljebo SK P 07 Gul 2021-04-13 13:59
2021-05-23 13:00 Västerås IK P08:4 Gul - Västerås BK 30 P07 SVART 2021-04-13 17:58
2021-05-30 14:30 Skiljebo SK P 07 Gul - Gideonsbergs IF P07 2021-04-15 13:53
2021-06-05 11:00 IK Franke P07 - Västerås BK 30 P07 SVART 2021-04-13 13:55
2021-06-05 12:30 Skiljebo SK P 07 Gul - Irsta IF P07 Grön 2021-04-15 13:53
2021-06-05 13:00 Västerås IK P08:4 Gul - Arboga Södra IF P07 2021-04-13 17:58
2021-06-20 10:00 IK Franke P07 - Arboga Södra IF P07 2021-04-13 14:10
2021-06-20 12:30 Skiljebo SK P 07 Gul - Romfartuna GIF Västerås P06/07 2021-04-15 13:54
2021-06-27 17:00 Västerås IK P08:4 Gul - Götlunda IF P0508 2021-04-14 11:05
Pojk 7m7 Svart Vår Västmanland
2021-05-08 14:30 Irsta IF P09 Svart - Västerås BK 30 P09 Vit 2021-04-16 20:45
2021-05-09 16:00 Barkarö SK P09 - Skiljebo SK P 09 Vit 2021-04-15 19:31
2021-05-22 09:00 Barkarö SK P09 - Arboga Södra IF P09 Svart 2021-04-15 19:32
2021-05-22 12:30 Irsta IF P09 Svart - Skiljebo SK P 09 Svart 2021-04-16 20:45
2021-06-05 14:30 Irsta IF P09 Svart - Västerås IK P09:1 Svart 2021-04-16 20:46
2021-06-06 16:00 Barkarö SK P09 - Sätra IF P08-10 2021-04-15 19:32
2021-06-19 12:30 Irsta IF P09 Svart - Barkarö SK P09 2021-04-16 20:46
Pojk 7m7 Röd gr1 Vår Västmanland
2021-05-02 12:30 Irsta IF P09 Grön - Hallstahammars SK FK P09 2021-04-17 11:05
2021-05-09 Barkarö SK P10 - Romfartuna GIF P10 2021-04-15 19:29
2021-05-09 10:30 Irsta IF P09 Grön - Västerås SK FK P09 GRÖN 2021-04-16 20:38
2021-05-23 10:30 Irsta IF P09 Grön - IK Oden P09 2021-04-16 20:39
2021-06-06 18:30 Irsta IF P09 Grön - IFK Västerås FK P09 2021-04-16 20:39
Pojk 7m7 Röd gr2 Vår Västmanland
2021-05-02 18:30 Irsta IF P09 Vit - Gideonsbergs IF P10 2021-04-16 20:42
2021-05-08 09:00 Barkarö SK P09 - Västerås SK FK P09 VIT 2021-04-15 19:29
2021-05-09 18:30 Irsta IF P09 Vit - Norrby SK P 08/09 2021-04-16 20:43
2021-05-16 09:30 Norrby SK P 08/09 - Surahammars FK P09 2021-04-13 20:52
2021-05-23 16:00 Barkarö SK P09 - IFK Västerås FK P10 2021-04-15 19:30
2021-05-30 13:30 Norrby SK P 08/09 - Västerås SK FK P09 VIT 2021-04-13 20:55
2021-05-30 18:30 Irsta IF P09 Vit - Västerås IK P09:1 Röd 2021-04-16 20:43
2021-06-05 09:00 Barkarö SK P09 - Dingtuna GIF P09 Gul 2021-04-15 19:30
2021-06-11 18:15 Norrby SK P 08/09 - IFK Västerås FK P10 2021-04-13 20:56
2021-06-13 14:30 Irsta IF P09 Vit - Sala FF P09 Röd 2021-04-16 20:44
2021-06-20 16:00 Barkarö SK P09 - Fagersta Södra IK 1 2021-04-15 19:31
2021-06-20 16:15 Norrby SK P 08/09 - Västerås SK FK P09 SVART 2021-04-13 20:56
Pojk 7m7 Blå gr1 Vår Västmanland
2021-05-03 18:00 Kungsör BK p-11 - Kolsva IF P09-10 2021-04-13 09:24
2021-05-08 09:00 Skiljebo SK P 10 1 - Gideonsbergs IF P11 2021-04-15 21:16
2021-05-22 09:00 Skiljebo SK P 10 1 - Arboga Södra IF P10 Svart 2021-04-15 21:16
2021-05-23 14:00 Kungsör BK p-11 - Tillberga IK Fotboll P11 2021-04-13 09:26
2021-05-29 09:00 Skiljebo SK P 10 1 - Köping FF 2010 lag 2 2021-04-15 21:15
2021-06-06 14:00 Kungsör BK p-11 - Köping FF P09 Röd 2021-04-13 09:26
2021-06-12 09:00 Skiljebo SK P 10 1 - IFK Västerås FK P11 Vit 2021-04-15 21:16
Pojk 7m7 Blå gr2 Vår Västmanland
2021-05-02 09:30 Norrby SK P10 grön - Skiljebo SK P 10 3 2021-04-13 20:37
2021-05-08 09:00 Skiljebo SK P 10 3 - Västerås IK P10:2 Svart 2021-04-15 21:21
2021-05-21 18:15 Norrby SK P10 grön - Västerås SK FK P10 Grön 2021-04-13 20:38
2021-05-22 09:00 Skiljebo SK P 10 3 - Västerås IK P10:1 2021-04-15 21:22
2021-06-04 18:15 Norrby SK P10 grön - Skiljebo SK P 09 Röd 2021-04-13 20:39
2021-06-05 09:00 Skiljebo SK P 10 3 - Irsta IF P11 Svart 2021-04-15 21:23
2021-06-19 09:00 Skiljebo SK P 10 3 - Köping FF 2010 lag 3 2021-04-15 21:23
2021-06-20 14:30 Norrby SK P10 grön - Surahammars FK P10 2021-04-13 20:40
Pojk 7m7 Blå gr3 Vår Västmanland
2021-05-02 12:00 Norrby SK P10 blå - Irsta IF P10 1 2021-04-13 20:58
2021-05-15 09:00 Skiljebo SK P 10 2 - Romfartuna GIF P10 2021-04-15 21:18
2021-05-16 14:30 Norrby SK P10 blå - Skiljebo SK P 11 Röd 2021-04-13 20:58
2021-05-22 Skiljebo SK P 10 2 - Norrby SK P10 blå 2021-04-15 21:19
2021-06-05 09:00 Skiljebo SK P 10 2 - FC Europe Juniors P10 2021-04-15 21:19
2021-06-05 09:30 Norrby SK P10 blå - Fagersta Södra IK 1 2021-04-13 20:59
2021-06-12 12:00 IK Franke P10 - Norrby SK P10 blå 2021-04-13 13:43
2021-06-19 09:00 Skiljebo SK P 10 2 - Köping FF 2010 Lag 1 2021-04-15 21:19
2021-06-20 12:00 Norrby SK P10 blå - Kungsör BK p/f-10 2021-04-13 21:00
Pojk 7m7 Grön gr1 Vår Västmanland
2021-05-08 10:30 Barkarö SK P11 röd - Västerås SK FK P11 Vit 2021-04-15 19:07
2021-05-16 16:00 Barkarö SK P11 röd - Hallstahammars SK FK P-10 Vit 2021-04-15 19:08
2021-05-30 16:00 Barkarö SK P11 röd - Munktorps BK PF 11-12 2021-04-15 19:08
2021-06-12 09:00 Barkarö SK P11 röd - Surahammars FK P11 Svart 2021-04-15 19:08
Pojk 7m7 Grön gr2 Vår Västmanland
2021-05-02 09:00 Barkarö SK P11 - Skiljebo SK P 11 Svart 2021-04-15 19:02
2021-05-15 09:00 Barkarö SK P11 - Västerås SK FK P11 Svart 2021-04-15 19:03
2021-05-29 09:00 Barkarö SK P11 - Ransta IK P10-11 2021-04-15 19:05
2021-06-19 09:00 Barkarö SK P11 - Skultuna IS P 10/11 -11 2021-04-15 19:06
Pojk 9 år 5m5 gr3 vår Västmanland
2021-05-23 12:30 Norrby SK P11/12 - Gideonsbergs IF P12 Blå 2021-04-14 06:23
2021-06-06 10:00 Norrby SK P11/12 - Sala FF P12 Röd 2021-04-14 06:24
2021-06-19 10:00 Norrby SK P11/12 - Dingtuna GIF Svart 2021-04-14 06:24