Matchändringar - Västmanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 4 Herrar
2019-06-08 15:00 Gideonsbergs IF - Irsta IF 2019-05-20 08:43
2019-06-08 15:30 Norrby SK - Västerås BK 30 2019-05-22 09:02
2019-06-18 19:00 Norrby SK - IFK Västerås FK 2019-05-22 09:02
2019-08-24 15:00 Munktorps BK - Kolsva IF 2019-05-22 15:25
Division 5 Herrar
2019-06-18 19:00 Forsby FF - Skinnskattebergs SK 2019-05-21 12:48
Division 6 Herrar
2019-06-16 11:00 IF Zmajevi - Norbergs AIF 2019-05-22 08:57
Division 7 Herrar
2019-06-16 14:30 FC Sporting Västerås - Wahlsta SK 2019-05-23 08:15
Division 8 Herrar
2019-06-12 19:00 Medåkers IF - Kazakiska Kultur & IF 2019-05-20 08:40
Reservlagsserie 11-manna
2019-06-03 19:00 Norrby SK - Sörstafors-Kolbäck FK 2019-05-21 13:13
2019-06-17 19:00 Norrby SK - Hallstahammars SK FK 2019-05-21 13:14
2019-06-19 19:00 FC Europe Juniors - Kungsör BK 2019-05-23 10:18
2019-07-01 19:00 Norrby SK - Surahammars FK 2019-05-21 13:14
Division 3 Damer
2019-05-27 19:00 Skyllbergs IK - Rynninge IK 2 2019-05-21 09:36
TV021 Cup Slutspel Herrar
2019-06-11 20:00 Afganska FC - Fagersta Södra IK 2019-05-21 12:52
F15 DM 2019
2019-06-11 19:00 Västerås BK 30 F15 - Skiljebo SK F15-17 2019-05-24 08:48
2019-06-21 18:30 Västerås BK 30 F15 - Ekeby BK F04/05 2019-05-24 08:50
2019-07-02 19:00 Västerås BK 30 F15 - Västerås IK F03/04 2019-05-24 08:51
Flickor 11v11 Röd Vår (VFF/ÖLFF)
2019-05-25 11:00 Västerås IK/Västerås BK30 - IFK Västerås FK F01-03 2019-05-18 18:58
Flickor 11v11 Grön A Vår (VFF/ÖLFF)
2019-05-26 18:00 ÖSK Söder - Yxhults IK 1, 2019-05-21 17:58
2019-06-04 19:00 IK Sturehov 0405 - ÖSK Söder 2019-05-22 22:19
2019-06-10 19:30 Skiljebo SK F15-17 - IK Sturehov 0405 2019-05-20 10:49
Flickor 11v11 Grön B Vår (VFF/ÖLFF)
2019-06-01 11:00 Västanfors IF FK F04-05 blå - Barkarö SK F03-05 2019-05-19 22:37
2019-06-09 15:00 Gideonsbergs IF F04 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 2019-05-23 12:58
Flickor 9v9 Svart Vår
2019-05-25 11:15 Forsby FF F05 - Surahammars FK F05 2019-05-20 09:28
2019-06-05 19:00 Arboga Södra IF F05 - Gideonsbergs IF F05 2019-05-23 09:28
Flickor 9v9 Röd Vår
2019-05-24 18:30 Eskilstuna United DFF F 06 - Västerås IK F-05 Lag Svart 2019-05-20 16:38
2019-05-25 10:00 Kungsör BK 05/06, Flickor 13-14 - Arboga Södra IF F06-07 2019-05-20 08:49
2019-06-08 15:00 Eskilstuna United DFF F 06 - Arboga Södra IF F06-07 2019-05-17 10:01
2019-06-15 11:00 Barkarö SK F06 Röd - Gideonsbergs IF F06 Röd 2019-05-21 12:28
2019-06-17 19:00 Arboga Södra IF F06-07 - Västerås IK F-05 Lag Svart 2019-05-17 09:20
Flickor 9v9 Grön Vår
2019-06-09 15:00 Barkarö SK F06 Blå - Irsta IF F05/06 Grön 2019-05-21 12:27
2019-06-23 10:00 Skiljebo SK F06 - Västerås BK 30 F06 2019-05-19 19:39
Flickor 7v7 Röd Vår
2019-05-30 18:00 Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Svart - Tortuna SK F07/08 2019-05-20 18:11
2019-06-03 18:30 Skiljebo SK F07 - Gideonsbergs IF F08 Röd 2019-05-23 10:24
2019-06-10 18:30 Tortuna SK F07/08 - Västerås IK F07 2019-05-18 20:03
Flickor 7v7 Grön vår
2019-06-16 10:00 Norrby SK F09/10 - Tillberga IK Fotboll F08/09/10 2019-05-22 07:24
2019-06-29 10:00 Västanfors IF FK F09 - Sala FF F08/09 2019-05-17 20:24
P15 DM 2019
2019-06-12 19:00 Västerås SK FK U15 - Köping FF P04 2019-05-23 11:04
2019-08-09 19:00 Västerås IK U15 P04 - Sala FF P04 2019-05-21 11:09
2019-09-06 19:00 Västerås IK U15 P04 - Skiljebo SK P04 2019-05-21 11:09
P16 DM 2019
2019-08-20 19:00 Västerås SK FK U16 - Arboga Södra IF U15/16 Svart 2019-05-23 11:30
2019-09-04 19:00 Gideonsbergs IF P03 - Västerås SK FK U16 2019-05-22 12:01
2019-09-12 19:00 Arboga Södra IF U15/16 Svart - Gideonsbergs IF P03 2019-05-21 14:18
2019-09-19 19:00 Arboga Södra IF U15/16 Svart - Västerås IK U16 P03 2019-05-21 14:18
Pojkar 9v9 Blå A Vår
2019-06-10 Västerås SK FK P06 - Syrianska IF Kerburan P05-06 2019-05-21 15:25
Pojkar 9v9 Blå B Vår
2019-06-14 18:30 Fagersta Södra IK P06 - Barkarö SK P06 Blå 2019-05-24 08:10
Pojkar 7v7 Svart A Vår
2019-05-29 18:30 Norrby SK P 06/07 - Skiljebo SK P07 Svart 2019-05-18 08:07
2019-06-15 10:00 Norrby SK P 06/07 - Skiljebo SK P07 Gul 2019-05-23 20:21
Pojkar 7v7 Svart B Vår
2019-06-02 11:00 IK Franke P07 - IFK Västerås FK P07 Blå 2019-05-23 11:43
Pojkar 7v7 Röd A Vår
2019-05-24 18:00 Västerås IK P07:3 Gul - Åkra FC P07 2019-05-21 23:27
2019-06-05 18:30 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Sala FF P07 2019-05-21 12:19
Pojkar 7v7 Röd B Vår
2019-05-26 13:30 Sala FF P08 - Götlunda IF Pf0708 2019-05-20 09:51
2019-06-02 10:00 Barkarö SK P08 Röd - Ransta IK P06/09 2019-05-17 12:21
2019-06-02 17:00 Sala FF P08 - Skiljebo SK P 08 Svart 2019-05-20 09:52
2019-06-15 10:00 Sala FF P08 - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 2019-05-20 09:53
Pojkar 7v7 Blå A Vår
2019-05-26 18:00 Kolsva IF P07-08 - Arboga Södra IF P08 Svart 2019-05-23 09:52
2019-06-01 13:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Kungsör BK p-08 2019-05-22 08:21
2019-06-02 11:30 Barkarö SK P08 Svart - Fagersta Södra IK P08 2019-05-17 12:24
Pojkar 7v7 Blå B Vår
2019-05-18 11:00 Grällsta IF P08 - Surahammars FK P08 Vit 2019-05-17 10:36
2019-06-02 13:00 Barkarö SK P08 Blå - Skiljebo SK P 09 Svart 2019-05-17 12:23
Pojkar 7v7 Grön A Vår
2019-06-13 17:30 Irsta IF P09 Vit - IK Franke P09 2019-05-20 09:29
Pojkar 7v7 Grön B Vår
2019-05-25 09:30 Arboga Södra IF P09 Gul - Hallstahammars SK FK P09 VIT 2019-05-20 19:36