Spelprogram - Division 3 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Sofia Engström 0703342800 Svart, Svart, Svart
Garphyttans IF Lina Young-Ah Rehn Lomberg 0702296572 Röd, Blå, Röd
IFK Hallsberg FK 2 Henrik Svensson 0706055908 blå/blå/blå
Romfartuna GIF Conny Moberg 0706660802 Grön, Svart, Vit
Rynninge IK 2 Yvonne Bengtsson 0767233225 Vit, Blå, Vit
Scandinavian FC Örebro Björn Sjödin 0702829256 svart/svart/svart
Skyllbergs IK Karin Skålberg 0703568523 vit, blå, vit/blå
Västanfors IF FK Per Olander 022314664 0705376224 Röd, Röd, Röd
Örebro SK Söder 2 Jessica Andersson Viklund 0702707080 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 16:00 210201004 Västanfors IF FK - IFK Hallsberg FK 2 2 - 3 Fagerliden
2019-04-28 17:00 210201005 Rynninge IK 2 - Scandinavian FC Örebro 1 - 3 Pettersbergs IP, konstgräs
2019-04-29 18:00 210201001 Skyllbergs IK - Adolfsbergs IK 2 - 0 Skyllbergsvallen
Maj
2019-05-01 13:00 210201037 Scandinavian FC Örebro - Garphyttans IF 2 - 0 Universitetet
2019-05-05 13:00 210201006 Adolfsbergs IK - Scandinavian FC Örebro 0 - 0 Lugnets IP Konstgräs
2019-05-05 16:00 210201009 Garphyttans IF - Romfartuna GIF 0 - 4 Kilsbergsvallen
2019-05-05 18:30 210201007 Rynninge IK 2 - Västanfors IF FK 0 - 5 Pettersbergs IP, konstgräs
2019-05-10 19:00 210201014 Västanfors IF FK - Scandinavian FC Örebro 2 - 2 Fagerliden
2019-05-12 13:00 210201012 Romfartuna GIF - IFK Hallsberg FK 2 4 - 1 Hökåsen IP
2019-05-12 13:00 210201013 Örebro SK Söder 2 - Rynninge IK 2 13 - 0 Grönpepparparkens IP A
2019-05-13 18:30 210201011 Skyllbergs IK - Garphyttans IF 2 - 1 Skyllbergsvallen
2019-05-14 19:00 210201008 IFK Hallsberg FK 2 - Örebro SK Söder 2 2 - 2 Allévallen, konstgräs
2019-05-15 19:00 210201018 Scandinavian FC Örebro - Örebro SK Söder 2 3 - 2 Universitetet
2019-05-19 14:00 210201017 Adolfsbergs IK - Västanfors IF FK 1 - 0 Lugnets IP Konstgräs
2019-05-19 16:00 210201019 Rynninge IK 2 - Romfartuna GIF 3 - 2 Pettersbergs IP, konstgräs
2019-05-20 19:00 210201020 IFK Hallsberg FK 2 - Skyllbergs IK 0 - 2 Allévallen, konstgräs
2019-05-25 13:00 210201023 Örebro SK Söder 2 - Västanfors IF FK 1 - 2 Grönpepparparkens IP A
2019-05-26 13:00 210201022 Romfartuna GIF - Scandinavian FC Örebro 3 - 0 Hökåsen IP
2019-05-27 19:00 210201021 Skyllbergs IK - Rynninge IK 2 5 - 0 Skyllbergsvallen
Juni
2019-06-02 16:00 210201029 Västanfors IF FK - Romfartuna GIF 2 - 0 Fagerliden
2019-06-02 16:00 210201030 Scandinavian FC Örebro - Skyllbergs IK 1 - 1 Universitetet
2019-06-03 19:00 210201027 IFK Hallsberg FK 2 - Garphyttans IF OW (0 - 3) Allévallen, konstgräs
2019-06-06 17:00 210201028 Adolfsbergs IK - Örebro SK Söder 2 0 - 3 Lugnets IP Konstgräs
2019-06-09 16:00 210201042 Rynninge IK 2 - Adolfsbergs IK 0 - 4 Pettersbergs IP, konstgräs
2019-06-09 16:00 210201044 Garphyttans IF - Västanfors IF FK 0 - 2 Kilsbergsvallen
2019-06-12 19:00 210201024 Garphyttans IF - Adolfsbergs IK 1 - 4 Kilsbergsvallen
2019-06-16 13:00 210201031 Skyllbergs IK - Västanfors IF FK 1 - 2 Skyllbergsvallen
2019-06-16 13:00 210201033 IFK Hallsberg FK 2 - Adolfsbergs IK 1 - 4 Allévallen, konstgräs
2019-06-16 16:00 210201034 Garphyttans IF - Rynninge IK 2 5 - 0 Kilsbergsvallen
2019-06-23 13:00 210201039 Adolfsbergs IK - Romfartuna GIF 1 - 3 Lugnets IP Konstgräs
2019-06-23 15:00 210201085 Skyllbergs IK - Örebro SK Söder 2 4 - 3 Skyllbergsvallen
2019-06-25 19:00 210201003 Örebro SK Söder 2 - Garphyttans IF 5 - 1 Grönpepparparkens IP A
2019-06-30 13:00 210201041 Skyllbergs IK - Romfartuna GIF 2 - 2 Skyllbergsvallen
Augusti
2019-08-05 19:00 210201038 Rynninge IK 2 - IFK Hallsberg FK 2 1 - 3 Pettersbergs IP A
2019-08-08 19:00 210201032 Romfartuna GIF - Örebro SK Söder 2 4 - 2 Hökåsen IP
2019-08-11 16:00 210201048 Garphyttans IF - Örebro SK Söder 2 1 - 3 Kilsbergsvallen
2019-08-12 19:00 210201049 IFK Hallsberg FK 2 - Västanfors IF FK 0 - 2 Allévallen, konstgräs
2019-08-14 19:30 210201046 Adolfsbergs IK - Skyllbergs IK 0 - 2 Lugnets IP Konstgräs
2019-08-17 15:00 210201052 Västanfors IF FK - Rynninge IK 2 9 - 0 Fagerliden
2019-08-18 13:00 210201054 Romfartuna GIF - Garphyttans IF 5 - 1 Hökåsen IP
2019-08-21 19:00 210201053 Örebro SK Söder 2 - IFK Hallsberg FK 2 1 - 2 Grönpepparparkens IP A
2019-08-25 13:00 210201059 Scandinavian FC Örebro - Västanfors IF FK 1 - 1 Universitetet
2019-08-25 16:00 210201056 Garphyttans IF - Skyllbergs IK 2 - 3 Kilsbergsvallen
2019-08-25 16:00 210201057 IFK Hallsberg FK 2 - Romfartuna GIF 5 - 2 Allévallen, konstgräs
2019-08-26 19:00 210201058 Rynninge IK 2 - Örebro SK Söder 2 5 - 7 Pettersbergs IP A
September
2019-09-01 13:00 210201065 Skyllbergs IK - IFK Hallsberg FK 2 0 - 3 Skyllbergsvallen
2019-09-01 16:00 210201062 Västanfors IF FK - Adolfsbergs IK 5 - 0 Fagerliden
2019-09-01 18:30 210201063 Örebro SK Söder 2 - Scandinavian FC Örebro 3 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
2019-09-04 18:15 210201050 Scandinavian FC Örebro - Rynninge IK 2 4 - 1 Universitetet
2019-09-06 19:00 210201068 Västanfors IF FK - Örebro SK Söder 2 2 - 2 Fagerliden
2019-09-08 13:00 210201067 Scandinavian FC Örebro - Romfartuna GIF 3 - 2 Universitetet
2019-09-08 13:00 210201069 Adolfsbergs IK - Garphyttans IF 2 - 4 Lugnets IP Konstgräs
2019-09-08 16:00 210201066 Rynninge IK 2 - Skyllbergs IK 0 - 0 Pettersbergs IP A
2019-09-11 18:00 210201051 Scandinavian FC Örebro - Adolfsbergs IK 5 - 0 Universitetet
2019-09-15 13:00 210201074 Romfartuna GIF - Västanfors IF FK 0 - 3 Hökåsen IP
2019-09-15 13:00 210201075 Skyllbergs IK - Scandinavian FC Örebro 0 - 3 Skyllbergsvallen
2019-09-15 16:00 210201072 Garphyttans IF - IFK Hallsberg FK 2 3 - 1 Kilsbergsvallen
2019-09-18 19:00 210201073 Örebro SK Söder 2 - Adolfsbergs IK WO (3 - 0) Ekängs IP, Konstgräs
2019-09-21 11:00 210201064 Romfartuna GIF - Rynninge IK 2 3 - 0 Hökåsen IP
2019-09-21 15:00 210201076 Västanfors IF FK - Skyllbergs IK WO (3 - 0) Fagerliden
2019-09-22 13:00 210201077 Örebro SK Söder 2 - Romfartuna GIF 1 - 4 Grönpepparparkens IP A
2019-09-22 13:00 210201078 Adolfsbergs IK - IFK Hallsberg FK 2 1 - 4 Lugnets IP Konstgräs
2019-09-22 16:00 210201079 Rynninge IK 2 - Garphyttans IF 1 - 2 Pettersbergs IP, konstgräs
2019-09-29 13:00 210201083 IFK Hallsberg FK 2 - Rynninge IK 2 5 - 3 Allévallen, konstgräs
2019-09-29 13:00 210201084 Romfartuna GIF - Adolfsbergs IK 2 - 2 Hökåsen IP
2019-09-29 16:00 210201082 Garphyttans IF - Scandinavian FC Örebro 0 - 0 Kilsbergsvallen
Oktober
2019-10-02 19:00 210201043 IFK Hallsberg FK 2 - Scandinavian FC Örebro 1 - 4 Allévallen, konstgräs
2019-10-06 13:00 210201086 Romfartuna GIF - Skyllbergs IK 1 - 1 Hökåsen IP
2019-10-06 13:00 210201088 Scandinavian FC Örebro - IFK Hallsberg FK 2 1 - 3 Universitetet
2019-10-06 13:00 210201089 Västanfors IF FK - Garphyttans IF 9 - 1 Fagerliden
2019-10-06 14:00 210201087 Adolfsbergs IK - Rynninge IK 2 0 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2019-10-10 19:30 210201040 Örebro SK Söder 2 - Skyllbergs IK 3 - 4 Ekängs IP, Konstgräs