Kallelse P04 till träning torsdag 22 oktober kl. 17.15-19.40 på Solid

Bekräfta att du kommer till träning genom mail eller sms till Armin Suljic senast 15 oktober. Även vid förhinder ska du kontakta Armin Suljic via mail eller sms senast 15 oktober.

Kontaktuppgifter:
Armin Suljic Distriktsförbundskapten P04 Tfn(mobil): 072-002 45 15 E-post: arminsuljic@live.se

• Kom ombytt för träning utomhus på konstgräs (fotbollsskorna kan man ta på sig i omklädningsrummet).
• Kortare teoripass kommer att hållas i omklädningsrummet innan träning. • Ta med egen vattenflaska.
• Kom ej skadad eller sjuk, även med lätta förkylningssymtom ska du stanna hemma.

Kallade spelare: Läs vidare

Kallade spelare:
Elis Wahl, Västerås SK (moderklubb: Västerås SK)
Eric Cianciolo, Västerås SK (moderklubb: Västerås SK)
Linus Persson, Arboga Södra IF (moderklubb: Lillkyrka IF)
Alfons Tärnblom, Skiljebo SK (moderklubb: Skiljebo SK)
Isak Tallwin, Västerås SK (moderklubb: Västerås SK)
Sebastian Svahn, Västerås SK (moderklubb: Västerås SK)
Emil Steen, Västerås SK (moderklubb: Västerås IK)
Fabian Ekblom, Västerås SK (moderklubb: Västerås SK)
Ludvig Rådberg, Västerås SK (moderklubb: Rytterne IS)
Alireza Vahedi, Västerås SK (moderklubb: Sala FF)
Eric Kizito, Västerås SK (moderklubb: Dingtuna GIF)
Hamed Yasa, Västerås SK (moderklubb: Västerås SK)
Adam Padovan, Västerås SK (moderklubb: Barkarö SK)
Filip Sandsten, Västerås SK (moderklubb: Håbo FF)
Leo Flytström, Västerås SK (moderklubb: Barkarö SK)
Alex Filling, Västerås SK (moderklubb: Västerås IK)
Axel Malm, Västerås SK (moderklubb: Eskilstuna City FK)
Hampus Björnström, Västerås SK (moderklubb: Irsta IF)
Liam Larsson, Västerås SK (moderklubb: Västerås IK)
Samuel Ibrahim, Västerås SK (moderklubb: Norbergs AIF)
Ahmed Al-Shabli, Västerås SK (moderklubb: Västerås SK)
Emil Andersson, Västerås SK (moderklubb: Eskilstuna City FK)
Destiny Eze, Västerås SK (moderklubb: Syrianska IF Kerburan)
Alve Nilsson, Västerås SK (moderklubb: Eskilstuna City FK)
Arvid Lundkvist, Örebro SK FK (moderklubb: Arboga Södra IF)
Hannes Berg, Arboga Södra IF (moderklubb: Arboga Södra IF)
Pimsa Kristada, Köping FF (moderklubb: Köping FF)
Gustav Gunnarsson, Köping FF (moderklubb: Köping FF)
Simon Tella, Fagersta Södra IF (moderklubb: Norbergs AIF)
Raphael Faustini, Skiljebo SK (moderklubb: Västerås IK)
Leo Ryve, Skiljebo SK (moderklubb: Västerås IK)
David Mungsjö, Skiljebo SK (moderklubb: Västerås IK)
Sarayu Lindberg, Skiljebo SK (moderklubb: Skiljebo SK)
Tage Landin, Västerås IK (moderklubb: Västerås IK)