Inför Regionala Distrikts cupen 17-19 år, 28-29 oktober

Samling lördagen den 28 oktober senast kl 07.30
Bussen avgår från Idrottens hus, Ånghammargatan 4 (VFF´s kansli) klockan 07.45 på lördagen

Bussen gör stopp för påstigning - Köping ca kl. 08.10 (OK/Q8, vid hotell Scheele)

Meddela era respektive ledare vart ni stiger på bussen, gäller alla även ni som stiger på i Västerås. Ni kan meddela på söndagens träning i fotbollshallen. Beräknad tid tillbaka på söndag är ca 16.30 Västerås (samma adress), vi släpper även av er på samma ställen i Kungsör och Köping.

Medtag
· Personlig fotbollsutrustning
· Fotbollsskor för konstgräs
· Benskydd
· Värmekläder/överdragskläder
· Hygienartiklar
· Kläder mellan matcher
· VFF tillhandahåller matchställ
· Målvakter, ta med MV ställ om ni har, inte säkert att VFFs passar

Vi sover på Good Morning + Hotels i Nyköping

Spelschema:
Lördag 28 oktober speltid 2x25

Plan KGB, pojkar
· 10.30 Södermanland-Stockholm
· 11.40 Örebro-Västmanland
· 16.00 Södermanland- Västmanland
· 17.10 Stockholm-Örebro

Plan KGC, flickor
· 10.30 Södermanland-Stockholm
· 11.40 Örebro-Västmanland
· 16.00 Stockholm-Örebro
· 17.10 Södermanland-Västmanland

Föreläsning på kvällen:
Tid meddelas senare på plats

Söndag 29 oktober speltid 2x40

Plan KGB, pojkar
· 10.00 Södermanland-Örebro
· 11.45 Västmanland-Stockholm

Plan KGC, flickor
· 10.00 Södermanland-Örebro
· 11.45 Västmanland-Stockholm

Flickor 17-19 år
Ansvarig
· Ylva Gunnarsson 073-444 48 28
· Emelie Airaksinen 073-975 85 13

Spelare
· Nathalie Johansson Norrby SK
· Ida Svahn Norrby SK
· Sally Masonen Norrby SK
· Alva Matsson Norrby SK
· Wilma Andersson Norrby SK
· Julia Tengwall Sala FF
· Olivia From Sala FF
· Emma Jonsson Tillberga IK
· Emmy Punmark Tillberga IK
· Klara Berglund Gideonsberg IF
· Moa Wilén Gideonsberg IF
· Sofia Sandvik Gideonsberg IF
· Agnes Forsén Gideonsberg IF
· Moa Jernberg Gideonsberg IF
· Jazmine Liebl Gideonsberg IF
· Molly Alander Gideonsberg IF
· Rebecca Behrendts Arboga Södra
· Mathilda Zackrisson Arboga Södra
Pojkar 17-19 år
Ansvarig
· Fredrik Bäckström 070-410 27 56
· Jimmie Johansson 070-547 13 95

Spelare
· Simon Svensson VSK
· Leonard Bektas VSK
· Linus Larsson VSK
· Lucas Pennanen VSK
· Rasmus Lindemann VSK
· Bajram Nouraldin VSK
· Simon Eriksson Norrby IF
· Anton Pettersson Munktorp
· Kalle Nyman VIK
· Bender Beyan VIK
· Rasmus Bogathy Svensson Skiljebo SK
· Anton Ögren Romfartuna GIF
· Andreas Nunez IFK Västerås
· Dennis Botchey IFK Västerås
· Calvin Shungu Mandango BK-30
· Pål Flodin Sala FF
· Hassan Naser Sala FF
· Henok Fanus Ghebre Sala FF